League Of Legends Animasyon Dizisi Netflix’e Geliyor

blank
League Of Legends Animasyon Dizisi Netflix'e Geliyor

İçerik: League Of Legends Animasyon Dizisi Netflix’e Geliyor

League Of Legends Animasyon Dizisi Netflix’e Geliyor.Uzun zamandır beklenen League of Legends animasyon dizisi Netflix’e geliyor. Yayın servisi bugün, Arcane adlı gösterinin bu sonbaharda satışa sunulacağını doğruladı.

Gösteri ilk olarak 2019’da LoL’ün 10. yıl dönümü kutlama etkinliğinin bir parçası olarak duyuruldu; Geçen yıl geliştirici Riot, salgın nedeniyle Arcane’in 2021’e erteleneceğini duyurmuştu.

Şov hakkında hâlâ pek bir şey bilmiyoruz, ancak Riot’un League’i yalnızca temel strateji oyununun ötesine genişletme hamlesinin bir parçası. Şimdiye kadar buna çizgi roman, dijital kart oyunu, mobil yan ürün ve hatta eski bir masa oyunu dahildi. Kısa sinematiklerle Riot’un uzun geçmişi düşünüldüğünde bir animasyon dizisi de mantıklıdır.

Arcane, Netflix’in yeni şovlar ve filmler için video oyunları dünyalarına girme konusundaki son stratejisine de uyuyor. The Witcher’ın gişe rekorları kıran başarısının dışında, bu ayın sonlarına doğru yeni bir Castlevania sezonu gelecek, yakında çıkacak Tomb Raider animesi ve hatta League’in en büyük rakibi Dota 2’nin kendi şovu var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: League Of Legends Animasyon Dizisi Netflix’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak

Yeni Mortal Kombat Filmi Sadece Dövüşten İbaret Olmayacak: Greg Russo, annesini Sega Genesis için Mortal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör