Samsung Galaxy S21 FE Web Sitesinde Tanıtıldı

blank
Samsung Galaxy S21 FE Web Sitesinde Tanıtıldı

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE Web Sitesinde Tanıtıldı

Samsung Galaxy S21 FE Web Sitesinde Tanıtıldı. Samsung Galaxy S21 FE’nin Samsung Mexico’nun resmi web sitesinde görüldüğü bildirildi. Bu, telefonun yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, bildirilen liste telefonun herhangi bir özelliğini vermiyor ve Samsung o zamandan beri onu kaldırmış gibi görünüyor. Yakın tarihli bir sızıntı, akıllı telefonun tasarımını ileri sürmüştü ve başka bir rapor, Galaxy S21 FE’nin vanilya Galaxy S21’dekinden daha büyük 4,500mAh pil ile birlikte geleceğini iddia etmişti. Ancak Galaxy S21 FE ile ilgili olarak Samsung’dan resmi bir onay gelmedi.

GalaxyClub tarafından hazırlanan bir rapor, Samsung Mexico’nun resmi web sitesinde, o zamandan beri kaldırılan Galaxy S21 FE’yi listelediğini iddia ediyor. Samsung’un listeyi rapor edildikten kısa bir süre sonra kaldırdığı tahmin edilebilir. Rapor, web sitesindeki Galaxy S21 FE bağlantısının kullanıcıları Galaxy S21 serisi sayfasına yönlendirdiğini söylüyor. Raporla paylaşılan listenin ekran görüntüsü, Samsung Galaxy S21 FE’nin küçük bir önizlemesini gösteriyor, ancak daha fazla ayrıntı içermiyor.

Daha önceki bir raporda, Samsung Galaxy S21 FE’nin vanilya Galaxy S21 akıllı telefonda bulunan 4.000mAh pilden daha büyük ancak Galaxy S21 + akıllı telefonda bulunan 4.800mAh pilden daha küçük 4.500mAh pil içereceği iddia edildi.

Samsung Galaxy S21 5G, Bir Önceki Modelden Daha Az Maliyetli: Bildir
Tipster Steve Hemmerstoffer (OnLeaks) daha önce Samsung Galaxy S21 FE’nin bir görüntüsünü paylaşmıştı. Telefonun tasarımının Samsung Galaxy S21 serisindeki diğer telefonlara oldukça benzer olması bekleniyor. Tipster, Galaxy S21 FE’nin vanilya Galaxy S21’deki 6,2 inç ekrandan biraz daha büyük olan 6,4 inçlik düz bir delikli ekrana sahip olacağını söyledi. Söylentilere göre telefonun 155.7×74.5×7.9mm boyutunda Galaxy S21’den biraz daha küçük olduğu da söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE Web Sitesinde Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

İOS’da Facebook ve Instagram Bildirimleri İçin Yeni Güncelleme

İOS’da Facebook ve Instagram Bildirimleri İçin Yeni Güncelleme.Facebook, Apple’ın iOS 14 gizlilik güncellemelerine karşı kampanyasına …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör