Xbox Game Pass, “FIFA 21” Ve “Red Dead Online” ı Çıkarıyor

blank
Xbox Game Pass, "FIFA 21" Ve "Red Dead Online" ı Çıkarıyor

İçerik: Xbox Game Pass, “FIFA 21” Ve “Red Dead Online” ı Çıkarıyor

Xbox Game Pass abonesiyseniz Mayıs iyi bir ay olacaktır. Microsoft, ilk iki hafta boyunca istediğiniz kadar oynayabilirsiniz hizmetine gelen oyunları ana hatlarıyla açıkladı ve bunlar büyük isimlerden oluşan bir karışım içeriyor.

FIFA 21, 6 Mayıs’ta çıkacak ve size Xbox ve PC’de en son futbol (diğer adıyla futbol) deneyimini sunacak. Volta Squad ve Ultimate Team sezon XP takviyeleri de alacaksınız.

13 Mayıs’ta birden fazla büyük oyun gelecek. Red Dead Online, Rockstar’ın Wild West çok oyunculu deneyimini bulut ve konsolda daha geniş bir kitleye sunuyor. Bu arada Final Fantasy X / X-2 HD Remaster, konsol ve PC’de klasik Japon RPG’lerini yeniden canlandırıyor.

Genişletilmiş Just Cause 4: Reloaded, bulutta, konsolda ve PC’de oynanabilecekken, belirli bir yaştaki (öksürük) oyuncular aynı platformlarda Psychonauts’a dönebilecek.

Hepsi mutlu haberler değil. Alan Wake, Final Fantasy IX ve Hotline Miami de dahil olmak üzere birçok tanınmış oyun 15 Mayıs’ta Game Pass’ten çıkıyor. Muhtemelen, eğer ilgileniyorsanız bu oyunları daha önce oynamışsınızdır, ancak seçtiğiniz sistem için kopyalarınız yoksa Game Pass indirimi ile satın almayı düşünebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Game Pass, “FIFA 21” Ve “Red Dead Online” ı Çıkarıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör