Apple Geliştiriciler Konferansı: Bir Çok Ürün Piyasaya Sürülecek

blank
Apple Geliştiriciler Konferansı: Bir Çok Ürün Piyasaya Sürülecek

İçerik: Apple Geliştiriciler Konferansı: Bir Çok Ürün Piyasaya Sürülecek

Apple Geliştiriciler Konferansı: Bir Çok Ürün Piyasaya Sürülecek. Apple, Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nı 7 Haziran’da düzenlemeyi planlıyor ve geçen yıl konferansta herhangi bir donanım duyurulmamış olsa da, yazılım odaklı etkinlikte donanım duyuruları yapmak mümkün.

Medyada çıkan haberlere göre, Apple’ın “önümüzdeki haftalarda” yeni bir HiFi Apple Music katmanını piyasaya sürmeye hazırlandığı bildirildi, bu da üçüncü nesil AirPod’ların piyasaya sürülmesiyle birlikte gelecek.

MacRumors’a göre, yüksek kaliteli müzik akışı sunacak olan yeni katman, mevcut bireysel katmanla aynı aylık 9,99 $ aboneliğe mal olacak. Raporda, yeni Apple Music katmanının duyurulmasının ve üçüncü nesil “AirPod’ların” lansmanının “önümüzdeki haftalarda” yapılacağı belirtildi.

Apple, Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nı 7 Haziran’da düzenlemeyi planlıyor ve geçen yıl konferansta herhangi bir donanım duyurulmamış olsa da, yazılım odaklı etkinlikte donanım duyuruları yapmak mümkün. Üçüncü nesil “AirPod’ların” AirPods Pro’nun tasarım diline benzer ancak Aktif Gürültü Önleme gibi belirli “Pro” özelliklerden yoksun bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

Raporda, söylentinin doğru olması durumunda, yeni “AirPods” sürümünün, Apple’ın azalan satışlar nedeniyle AirPods üretimini kestiğine işaret eden bir raporun arka planında geldiği belirtildi.İsveçli müzik akışı hizmeti Spotify, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının ses kalitelerini Spotify HiFi’ye yükseltebileceklerini ve en sevdikleri şarkıları 2021’in sonlarında dinleyebileceklerini duyurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Geliştiriciler Konferansı: Bir Çok Ürün Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Pixel, Önemli Düzeltmelerle Güvenlik Açığını Kapatıyor

Google Pixel, Önemli Düzeltmelerle Güvenlik Açığını Kapatıyor. Pixel akıllı telefonlar, bir güvenlik açıkları listesini düzelten …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör