Bentley’in İlk Elektrikli Aracı Bir SUV Olacak

blank
Bentley'in İlk Elektrikli Aracı Bir SUV Olacak

İçerik: Bentley’in İlk Elektrikli Aracı Bir SUV Olacak

Bentley’in İlk Elektrikli Aracı Bir SUV Olacak. CEO Adrian Hallmark’a göre Bentley, ilk tamamen elektrikli modelini on yılın ortasında piyasaya sürdüğünde bir SUV olacak. Yönetici Car Magazine’e (Autoblog aracılığıyla) “SUV’larda değilseniz, hiçbir yerde değilsiniz,” dedi ve “2025 bizim için doğru zaman” dedi.

Hallmark, otomobil hakkında daha fazla ayrıntı vermedi, ancak Bentley’in onu Audi’nin Artemis Projesi şasisinin üzerine inşa etmeyi planladığını söyledi. 2020’de Audi CEO’su Markus Duesmann, platformun 2024’ün başlarında hazır olacağını belirtti. Hallmark’ın yorumları, Bentley’nin Volkswagen Grubu şemsiyesi altındaki platformdan yararlanacak ilk markalardan biri olacağını öne sürüyor. Hallmark, “Mevcut otomobillerimizle, mühendisliğe büyük ölçüde [platformlar] yapıldıktan sonra girmemiz gerekiyordu,” dedi. “Aradaki fark şu ki, Artemis ile başlangıçta oradayız ve onu tanımlamaya yardımcı oluyoruz. Ona liderlik etmiyoruz, ancak ondan faydalanacağız.”

Bu arada, iyi niyetli tüketiciler Bentley’in serisinin daha kısmi elektrifikasyonunu görmeyi beklemeli. Geçen yıl şirket, tüm modellerinin eklenti sürümlerini 2023 yılına kadar çıkaracağını duyurdu; tüm arabaları 2026 yılına kadar tamamen elektrikli veya hibrit olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bentley’in İlk Elektrikli Aracı Bir SUV Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor

Kia 2021 Niro EV, Uygun Fiyatlara Teknik Avantajlar Sunuyor: Otomobil üreticileri, özellikle teknoloji yüklü elektrikli …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör