Kraliyet Donanması, Korsanlarla Savaşmak İçin Test Yapıyor

blank
Kraliyet Donanması, Korsanlarla Savaşmak İçin Test Yapıyor

İçerik: Kraliyet Donanması, Korsanlarla Savaşmak İçin Test Yapıyor

Kraliyet Donanması, Korsanlarla Savaşmak İçin Test Yapıyor. İngiltere merkezli Gravity Industries tarafından yayınlanan yeni bir videoya göre, İngiliz Kraliyet Donanması, görünüşe göre, bazı hurda Christopher Nolan filmlerinden bir sahne gibi gemilere binmek için jet takımları kullanarak test ediyor. Business Insider, testlerin Kraliyet Donanması Batch 2 River sınıfı bir açık deniz devriye gemisi olan HMS Tamar’da üç gün boyunca yapıldığını yazıyor.

Royal Marines, “ziyaret, binme, arama ve el koyma” operasyonu veya VBSS gerçekleştirmek için Gravity Industries’in Jet Suitini kullandı. Temelde, HMS Tamar’ı takip eden hızlı bir tekneden fırlatılan bir denizci, hafif eğimli bir Demir Adam gibi havada uçtu ve daha büyük gemiye indi ve hızlı tekne arkadaşlarının tırmanıp simüle edilmiş düşmanı “ziyaret etmeleri” için aşağıya bir ip düşürdü. Gemi.

Her şey çok havalı, neredeyse tel destekli bir sahte gibi görünme noktasına kadar ve muhtemelen bir deniz tatbikatında Gravity Jet Suit’in kullanımının gerçek bir testi olduğu kadar Kraliyet Donanması ve Yerçekimi Endüstrileri için bir reklam.

Takım elbise veya yaratıcıları tanıdık geliyorsa, bunun nedeni şirketin Iron Man teknolojisini bir süredir gösteriyor olması, ancak geçmişte Gravity Industries CEO’su Richard Browning pilot koltuğunda (veya bu durumda takımda) yer almış olmasıdır. Bu aynı zamanda Kraliyet Donanması’nın teknolojinin tanıtılmasına yardımcı olduğu ilk sefer değil. 2019’da Browning, Kraliyet Donanması’nın saldırı kursunda Jet Suit’in daha eski bir versiyonunu uçurdu. Gravity Industries ayrıca, davayı adım adım ilerletmek için Hollanda Deniz Özel Harekat Gücü (SOF) ile işbirliği yaptı.

Takım elbise, daha küçük kollu roketler ve Gravity Industries’in geliştirdiği bilimkurgu filmi havası ne olursa olsun daha uygun olan daha şık bir sırt çantası jeti içeren bu önceki gösterilerden bu yana modernize edilmiş gibi görünüyor. Hayal kırıklığı yaratan şey, açıkça başka birçok kullanım olduğu zaman bu teknolojinin askeri uygulamalarını bulmaktır. Neyse ki, Gravity Industries bizi orada da kapsadı: şirket, Jet Suit’i, insanları dağlık alanlardan ve Kuzey İngiltere’deki çeşitli diğer acil durum senaryolarından kurtaran bir Birleşik Krallık hayır kurumu olan Great North Air Ambulance ile test etti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Kraliyet Donanması, Korsanlarla Savaşmak İçin Test Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

İsrail, Filistine Saldırmak İçin Sohbet Uygulamalarını Kullanıyor

İsrail, Filistine Saldırmak İçin Sohbet Uygulamalarını Kullanıyor. İsrail ile Hamas arasındaki düşmanlıklar tırmanırken, bazı İsrailliler …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör