Robinhood Kripto Ticareti, Dogecoin Yükselişi Sırasında Çöktü

blank
Robinhood Kripto Ticareti, Dogecoin Yükselişi Sırasında Çöktü

İçerik: Robinhood Kripto Ticareti, Dogecoin Yükselişi Sırasında Çöktü

Robinhood Kripto Ticareti, Dogecoin Yükselişi Sırasında Çöktü. Robinhood, bu sabah kullanıcıların uygulamaya akın etmesine neden olan Dogecoin fiyatındaki ani artış sırasında kripto para alım satım işlemlerinde sorunlarla karşılaştı.

DownDetector web sitesi, saat 9:30 AM ET civarında başlayan ve yaklaşık bir saat sonra şiddeti azaltan kesintiyi gösteriyor. Robinhood, kripto ticaretinde “kısmi bir kesinti” yaşadığını doğruladı ve sorunların 11:15 AM ET itibariyle çözüldüğünü söyledi.

Kesinti, Dogecoin fiyatlarında bir ani yükseliş (ve müteakip düşüş) sırasında geldiği için özellikle dikkat çekiciydi. Coin’ler gün başında 0,40 USD civarında fiyatlandırıldı. 08:00 ET civarında, 0,50 USD’yi aştılar ve 10AM ET yakınında 0,60 USD’ye kadar yükseldiler.

Kullanıcılar, Twitter’da uygulamayla ilgili hayal kırıklıklarını hızlı bir şekilde dile getirdiler ve bunu, Robinhood’un GameStop ve AMC dahil olmak üzere yüksek sesli, yükselen hisse senetlerinde alım satımı sınırlandırdığı Ocak ayında meydana gelen durumun bir tekrarı olarak gördüler.
Bu sabah uygulamada kullanıcılara, “Kripto ticareti ile ilgili aralıklı sorunlar yaşıyoruz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. ” Bu arada, Dogecoin’deki fiyat takibi hızlı yükselişini ve düşüşünü sürdürdü.

Robinhood, amatör bir hisse senedi veya kripto para birimi tüccarı olmayı herkes için inanılmaz derecede kolaylaştırdı. Ancak bu aynı zamanda Robinhood ile ilgili sorunların piyasaları etkileyebileceği anlamına geliyor, çünkü bu, hareketli bir varlığın etrafında dönen bir tüccar kitlesinin al veya sat emri vermesi gereken tek yol olabilir.

Bu, birkaç hafta içinde Robinhood’da Dogecoin ile ilgili ikinci kripto ticareti kesintisi. 16 Nisan’da Robinhood, Dogecoin coşkusunun “ara sıra kripto sipariş başarısızlıklarına” yol açtığını yazdı. O sırada şirket, “Bu kesintiler bizim için kabul edilebilir değil” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Robinhood Kripto Ticareti, Dogecoin Yükselişi Sırasında Çöktü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google’ın Deprem Uyarı Sistemi Daha Fazla Ülkeye Sunulacak

Google’ın Deprem Uyarı Sistemi Daha Fazla Ülkeye Sunulacak. Amerikan teknoloji şirketi Google, kısa süre önce …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör