Samsung’a Kamera Camı Arızası Yüzünden Dava Açılıyor

blank
Samsung'a Kamera Camı Arızası Yüzünden Dava Açılıyor

İçerik: Samsung’a Kamera Camı Arızası Yüzünden Dava Açılıyor

Samsung’a Kamera Camı Arızası Yüzünden Dava Açılıyor. Hukuk firması, Samsung’un akıllı telefon serisini, arka kamera modülünün camını etkileyen ve telefon koruyucu bir kılıfın içindeyken bile harici bir kuvvet uygulanmadan kendiliğinden parçalanan bir kusurla sattığını söyledi. Kusurun Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE dahil olmak üzere tüm Galaxy S20 serisini etkilediği söyleniyor.

Raporda, Samsung’un dolandırıcılık, garanti ihlali ve çeşitli tüketici koruma yasalarını ihlal etmekle suçlandığı belirtildi.Hukuk firması, Samsung’un akıllı telefon serisini, arka kamera modülünün camını etkileyen ve telefon koruyucu bir kılıfın içindeyken bile harici bir kuvvet uygulanmadan kendiliğinden parçalanan bir kusurla sattığını söyledi.

Kusurun, Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE ve bu telefonların tüm 5G varyantları dahil olmak üzere tüm Galaxy S20 serisini etkilediği söyleniyor.
Güney Koreli teknoloji devi Samsung’a, şirketin amiral gemisi Galaxy S20 serisi altında başlattığı akıllı telefonlarında arka kamera kurulumu için hatalı cam kaplamalar kullandığını iddia eden bir dava açıldı.

Hukuk firması Hagens Berman’a göre Samsung, kamera modülünün üstündeki koruyucu camın normal kullanım sırasında beklenmedik bir şekilde parçalandığı Galaxy S20 serisi akıllı telefonlarda yaygın olan yaygın bir kusuru görmezden geldi. Raporda, Samsung’un dolandırıcılık, garanti ihlali ve çeşitli tüketici koruma yasalarını ihlal etmekle suçlandığı belirtildi.

Yönetici ortağı Steve Berman, “Samsung, Galaxy S20’sini tüketiciler için üst düzey bir seçenek olarak, cihaz başına 1.600 $ ‘dan fazla şarj ederek ve cihaz başına 1.600 $’ dan fazla şarj ederek tüketiciler için üst düzey bir seçenek olarak sattı, ancak aniden işlevselliklerinin önemli bir yönünü kaybetmelerine neden oldu,” dedi. hukuk firmasının.

Hukuk firması, Samsung’un akıllı telefon serisini, arka kamera modülünün camını etkileyen ve telefon koruyucu bir kılıfın içindeyken bile harici bir kuvvet uygulanmadan kendiliğinden parçalanan bir kusurla sattığını söyledi.

Kusurun, Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE ve bu telefonların tüm 5G varyantları dahil olmak üzere tüm Galaxy S20 serisini etkilediği söyleniyor. Özellikle, bu sorun, telefon serisinin ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana, Galaxy S20’nin belirli bir sahibi, Samsung’un topluluk web sitesinde, satışa çıktıktan sadece dört gün sonra sorun hakkında bilgi verdi. Ancak müşterilere göre, raporda şirketin konuyu garanti kapsamında ele almayı reddettiği belirtildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’a Kamera Camı Arızası Yüzünden Dava Açılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı

OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı: OnePlus ve Oppo bunu resmileştiriyor. Bir süre yakın …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör