Stadia Ürün Başkanı John Justice Google’dan Ayrıldı

blank
Stadia Ürün Başkanı John Justice Google'dan Ayrıldı

İçerik: Stadia Ürün Başkanı John Justice Google’dan Ayrıldı

Stadia Ürün Başkanı John Justice Google’dan Ayrıldı. 2021’in Google Stadia için çalkantılı bir yıl olduğunu söylemek zor olmaz. Zirveler, FIFA 21, Outriders ve Resident Evil Village gibi yüksek profilli oyunlar da dahil olmak üzere 100 yeni oyun (hedefine 400 oyun eklemek için) vaadini içeriyordu.

Ancak, Google’ın gelecek vaat eden bulut oyun hizmetine olan bağlılığı konusunda kaçınılmaz olarak en çok ilgiyi toplayan ve soruları yanıtlayan düşükler. Stadia’da bir yönetim görevlisinin ayrılmasının en son haberleri, yeni başlayan oyun hizmetinin geleceğiyle ilgili yangına yakıt katacak gibi görünüyor.

Bilgi, Stadia John Justice’in Başkan Yardımcısı ve Ürün Müdürü’nün Google’dan ayrıldığını bildirdi. Yönetici, Stadia’daki tüketici deneyiminden sorumluydu ve daha önce ekibinin yeni özellikler konusunda aşırı taviz verme eğilimi hakkında konuşmuştu. 2019’da Google’ın yayın hizmeti, State Share ve Crowd Play gibi bir dizi abartılı sosyal özellik olmadan rezil bir şekilde başlatıldı. Daha yakın zamanlarda, Stadia aniden en çok talep edilen özelliklerinden biri olan web için bir Arama çubuğunu piyasaya sürdü. Adalet, LinkedIn sayfasını henüz güncellememiş olsa da, Google ayrıldığını doğruladı.

Stadia’nın sorunları, şirketin üçüncü taraf oyunlara geçişte dahili stüdyolarını kapatmaya karar verdiği Şubat ayına kadar izlenebilir. Duyurudan kısa bir süre sonra Google, geliştiricileri sarsıntı nedeniyle görünüşe göre yoluna devam ettikten sonra Stadia’daki Journey to the Savage Planet’teki kritik bir hatayı düzeltmek zorunda kaldı.

Google’ın hizmetleri sona erdirme geçmişini hesaba katarsak, Adalet’in çıkışının dikkatini çekmesi muhtemeldir. Ancak, devam eden sunumu ve platforma devam eden tüm yeni oyunlar göz önüne alındığında Stadia’nın ölü ve gömülü olduğu anlamına da gelmiyor. Ayrıca, servisin, Jack Buser oyun direktörü ve VP ve genel müdür Phil Harrison dahil olmak üzere gemiyi yönlendirecek birçok yönetici var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Stadia Ürün Başkanı John Justice Google’dan Ayrıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı

Cyberpunk 2077 Oyuncuları Oyunda 600 Milyon Saat Harcadı: Geliştirici, Twitter’da Cyberpunk 2077 oyuncularının şu ana …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör