Twitter, Facebook Ve Paramount WNBA Oyunlarını Yayınlayacak

blank
Twitter, Facebook Ve Paramount WNBA Oyunlarını Yayınlayacak

İçerik: Twitter, Facebook Ve Paramount WNBA Oyunlarını Yayınlayacak

Twitter, Facebook Ve Paramount WNBA Oyunlarını Yayınlayacak. WNBA, 14 Mayıs’ta tarihi 25. sezonuna başladığında, hayranlar bu diziyi çevrimiçi olarak izlemek için bolca şansa sahip olacaklar. Lig, yayın platformlarına giden tüm maçları detaylandıran süreçte Pazartesi günü yayın programını açıkladı.

Başlangıç ​​olarak, Twitter 12 oyun yayınlayacak ve şirket, yayınına hayranların tweet’lerini eklemeyi planlıyor. WNBA, şirketin 21 Mayıs’ta yayınlanacağı Atlanta Dream ve Indiana Fever eşleşmesine dikkat etmesini söyledi. Bu arada Facebook, Watch platformunda ve Oculus Quest ve Quest 2 kulaklıklarında 20 yayın yapacak ve bunlardan 15’i WNBA sezon ortasında ara vermeden önce yayınlanacak, böylece sporcular Tokyo Olimpiyatları’na katılabilecek.

Son olarak, ViacomCBS, Paramount + üzerinde üç adede kadar oyun yayınlayacak. Mümkün olduğunca çok maç yakalamak istiyorsanız, WNBA League Pass gitmenin yoludur. 17 dolar ‘lık paket bu sezon toplam 110 maça erişime sahip olacak.

WNBA’nın 25. sezonu, Google ile yeni bir ortaklığın da başlangıcı olacak. AT&T, Deloitte ve Nike’ın ardından şirket, ligin sözde “Fark Yaratanlar” arasında yer almak için imza attı. Bu, teknoloji devinin pazarlama girişimleri, topluluk programları ve en ilginç olanı yeni “ürün deneyimleri” geliştirmek için WNBA ile birlikte çalıştığını görecek bir rol.

Doğal olarak Google, NBA’e teknolojik uzmanlığını sağlayacak ve iki yayıncının iki düzineden fazla düzenli olarak yayınlanmasını sağlayacak ABC ve ESPN’den gelecek 25’lik 25 serisi de dahil olmak üzere sezon boyunca en büyük vitrinlerinden bazılarının isim sponsoru olacak. – ulusal sezon maçları.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Facebook Ve Paramount WNBA Oyunlarını Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek. Google, Cuma günü yaptığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör