Yeni iPad Mini 2021’nin Sonlarında Piyasaya Çıkabilir

blank
Yeni iPad Mini 2021'nin Sonlarında Piyasaya Çıkabilir

İçerik: Yeni iPad Mini 2021’nin Sonlarında Piyasaya Çıkabilir

Yeni iPad Mini 2021’nin Sonlarında Piyasaya Çıkabilir. Özellikler açısından iPad Mini, 9 inçlik bir ekrana sahip olabilir ve 120 Hz ekrana sahip olacak ki bu da iPhone 13 serisinin ve katlanabilir iPhone’un bir parçası olacak. Daha küçük ve ucuz bir Apple tablet olacağı için iPad mini’nin mini-LED ekrana sahip olma şansı çok az.

Daha önce, Apple’ın ilk katlanabilir iPhone’unu 2023’te piyasaya süreceğini açıkladı. Özellikler açısından iPad Mini, 9 inçlik bir ekrana sahip olabilir ve aynı zamanda iPhone 13’ün bir parçası olacak 120 Hz ekrana sahip olacak. serisi ve katlanabilir iPhone.

Daha küçük ve ucuz bir Apple tablet olacağı için iPad mini’nin mini-LED ekrana sahip olma şansı çok az.
Analist Ming-Chi Kuo’ya göre Apple, iPad Pro 2021’i piyasaya sürdükten sonra şimdi bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir iPad Mini’yi tanıtmayı planlıyor. Daha önce, Apple’ın ilk katlanabilir iPhone’unu 2023’te piyasaya süreceğini açıkladı.

Kuo şimdi, yeni iPad Mini’nin lansmanının, bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi beklenen, oldukça dedikodulara sahip iPhone 13 serisiyle aynı zamana denk geleceğini söyledi. Özellikler açısından iPad Mini, 9 inçlik bir ekrana sahip olabilir ve 120 Hz ekrana sahip olacak ki bu da iPhone 13 serisinin ve katlanabilir iPhone’un bir parçası olacak.

Daha küçük ve ucuz bir Apple tablet olacağı için iPad mini’nin mini-LED ekrana sahip olma şansı çok az. Cihazın, Apple’ın M1 silikonu olan ve yan düğmeye gömülü Touch ID’yi destekleyen gelişmiş bir yongaya sahip olması bekleniyor. Ayrıca Face ID desteği ve bir Yıldırım bağlantı noktası ile gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPad Mini 2021’nin Sonlarında Piyasaya Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft Flash’ı Windows 10 İle Birlikte Sunmayı Bırakacak

Microsoft Flash’ı Windows 10 İle Birlikte Sunmayı Bırakacak. Microsoft nihayet Flash’ı Windows 10’dan tamamen temizlemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör