HTC Vive Focus 3 Business Edition ve Pro 2’yi Tanıtacak

blank
HTC Vive Focus 3 Business Edition ve Pro 2'yi Tanıtacak

İçerik: HTC Vive Focus 3 Business Edition ve Pro 2’yi Tanıtacak

HTC Vive Focus 3 Business Edition ve Pro 2’yi Tanıtacak:

HTC, Protokole göre bu ay Vivecon’da iki yeni kurumsal sanal gerçeklik başlığını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yayın, şirket belgelerinde Vive Focus 3 Business Edition bağımsız başlığından ve üst düzey bir Vive Pro 2 PC-VR başlığından bahsetti. Buna ek olarak, kulaklıkların kaldırılmadan önce kısa bir süre için Avrupa e-ticaret sitesi Alzashop’ta listelendiği bildirildi. Vive Focus 3, 1.474 € (1.772 $), Vive Pro 2 ise 842 € (1.012 $) fiyatla listelendi – her iki liste de kulaklıkların 20 Mayıs’ta piyasaya sürüleceğini söyledi, ancak bu sadece bir yer tutucu tarih olabilir.

Şirket daha önce Vivecon için bir teaser reklamında siyah bir cihazın küçük bir bölümünü gösteren bir fotoğraf yayınladı ve bu en azından yeni bir donanımın ortaya çıkmasını bekleyebileceğimizi doğruladı. Nisan ayında, Dünya Tasarım Rehberi ödüllerinden bir sızıntı, Oculus Quest gibi dört izleme kamerası olan Vive Air adlı fitness odaklı bir VR başlığını gösterdi. Bir sözcü bize bunun sadece bir kavram olduğunu, ancak “tasarım dilinin [şirketin] ürünlerinde başka yerlerde göreceğiniz unsurlar ve ilhamlara sahip olduğunu” söyledi.

blank

HTC, Vive Focus 3 Business Edition’ı gerçekten başlatırsa, büyük olasılıkla çok daha pahalı kurumsal düzeyde Oculus Quest rakibi olarak konumlandırılacaktır. Selefi Vive Focus Plus’ı 2019’da test ettik ve kontrolörlerinin orijinal modellere göre çok daha gelişmiş olduğunu gördük. Bu arada, ilk Vive Pro’yu takmak için rahat ve çeşitli VR oyunlarını sorunsuz bir şekilde çalıştıracak kadar güçlü bulduk. HTC’nin 11 ve 12 Mayıs’ta sanal olarak düzenlenecek olan Vivecon’da yeni VR kulaklıklarını piyasaya sürüp sürmeyeceğini kesin olarak öğreneceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HTC Vive Focus 3 Business Edition ve Pro 2’yi Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni Özelliklere Sahip watchOS 8 Tanıtıldı

Yeni Özelliklere Sahip watchOS 8 Tanıtıldı: watchOS 8 önizlemesi, Apple tarafından WWDC 2021 açılış konuşmasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör