Temsa, Belçika’ya 22 Tane Otobüs Sattı

blank
Temsa, Belçika'ya 22 Tane Otobüs Sattı

İçerik: Temsa, Belçika’ya 22 Tane Otobüs Sattı

Temsa, Belçika’ya 22 Tane Otobüs Sattı:

TEMSA, geçtiğimiz Aralık ayında Belçikalı toplu taşıma şirketi OTW’ye teslim edilen 22 adetlik ilk partinin ardından 4’lü ikinci partiyi tamamladı. Firmanın filosunda toplam 26 LD SB PLUS model araç bulunan TEMSA, devam siparişleri ile OTW’deki araç sayısını 40’a çıkaracak.

Avrupa pazarında ihracat atağı başlatan TEMSA teslimatlarına hız verdi. Geçtiğimiz aylarda Belçika’nın güneyinde bulunan Wallonie bölgesinin toplu taşıma şirketi Opérateur de transport de Wallonie’ye (OTW) 4 adetlik ilk parti teslim eden firma, 22 adetlik ikinci parti araç da teslim etti. Bölgeye LD SB PLUS modelleri.

TOPLAM ARAÇ SAYISI 40 BULACAK
Son yıllarda Benelüks bölgesinin en büyük otobüs siparişi olan OTW ile TEMSA arasında imzalanan çerçeve sipariş sözleşmesi çerçevesinde Wallonie yollarına çarpacak TEMSA markalı araç sayısı 40 siparişle 14’e ulaşacak. önümüzdeki birkaç yıl içinde devam araçları.

Toplam 3,7 milyon nüfuslu bir bölge olarak öne çıkan Wallonie, Avrupa’nın ticari kavşağı olarak da biliniyor. Wallonie bölgesinin resmi ulaşım operatörü OTW’ye satılan bu araçlar, Güney Belçika’nın toplu taşıma faaliyetlerinde kullanılacak.

SON TEKNOLOJİ DONANIMI İLE
TEMSA’nın zengin donanımlı LDSB PLUS araçları, modüler iç tasarımı, gelişmiş güvenlik sistemleri, ekonomik ve kullanıcı dostu yapısı ile dikkat çekiyor. Yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve konfor odaklı bir tasarım konsepti sunan araçlar, inip çıkma kolaylığı sağlayan gövde indirme / kaldırma özelliği ve elektrikle çalışan engelli asansör seçeneği ile yolculara konforlu bir yolculuk vadediyor. Güvenli sürüşü garanti eden LD SB modelinin alkol ölçer özelliğinin yanı sıra otomatik fren sistemi, ısıtmalı ön cam ve geri vites sensörü gibi donanımları sürücülere kolay kullanım sağlarken, yolcular için güvenli ve konforlu bir seyahat imkanı sağlar.

Ferah iç tasarım ve güçlü klima sisteminden yararlanabilen yolcular, donanımlar arasında yer alan USB portları sayesinde kişisel elektronik cihazlarını da şarj etme imkanına sahip oluyor.

TEMSA’NIN BENELÜKS’TE EN BÜYÜK OTOBÜS TESLİMİ
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, “Belçika’ya yapılan bu ihracat, TEMSA’nın küresel pazarda daha fazla söz sahibi olmaya başladığı bu dönemde bizim için büyük bir gurur. Temsa’nın marka imajı kapsamında Benelüks pazarı için de önemli bir fırsat. Wallonie Bölgesi’nde yerel toplu taşımadan sorumlu OTW’nin işletme şirketi TEC Group, 400 otobüs filosu ile her yıl 2 milyon yolcu taşıyor. Ayrıca tramvay ve metro taşımacılığı da yapıyorlar. Son yıllarda Benelüks bölgesinde en büyük otobüs teslimatını gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz ”dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Temsa, Belçika’ya 22 Tane Otobüs Sattı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek. Google, Cuma günü yaptığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör