Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor

blank
Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran'da Nintendo Switch'e Geliyor

İçerik: Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor

Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor:Tony Hawk’un Pro Skater 1 ve 2’si, geçen yıl Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de ilk olarak piyasaya çıktıktan sonra Mart ayında yeni nesil konsollara doğru ilerledikten sonra, bu yaz Nintendo Switch’e geçiş yapmak üzere. Activision Çarşamba günü, remaster’ın 25 Haziran’da Nintendo’nun taşınabilir konsoluna vuracağını duyurdu. Mario Golf: Super Rush aynı gün piyasaya sürüldüğünde, Switch hayranlarının yazın başında oynayacakları çok şey olacak.

Nintendo kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamada “NintendoSwitch’i alın ve 25 Haziran’da @TonyHawktheGame 1 + 2’ye girmeye hazır olun! En sevdiğiniz profesyonel kaykaycılardan bazıları ve çok daha fazlasıyla tüm klasik seviyelerde kayın.” dedi.

THPS 1 ve 2’nin PlayStation 5 ve Xbox Series X / S sürümlerine eklenen tüm grafik zil ve ıslık geliştiricisi Vicarious Visions’ı bulamayacak olsanız da, Switch sürümü hem çevrimiçi hem de iki oyunculu yerel çok oyunculu modları içerecek. Bu, gün içinde arkadaşlarınızla oynadığınız HORSE oyunlarını yeniden yaratmayı dört gözle bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tony Hawk Pro Skater 25 Haziran’da Nintendo Switch’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör