YouTube, Will Smith’in Başrol Olduğu Yeni Dizisini Duyurdu

blank
YouTube, Will Smith'in Başrol Olduğu Yeni Dizisini Duyurdu

İçerik: YouTube, Will Smith’in Başrol Olduğu Yeni Dizisini Duyurdu

YouTube, Will Smith’in Başrol Olduğu Yeni Dizisini Duyurdu:

YouTube bugün, dizinin tepesinde bazı büyük yıldızları içeren yeni bir orijinal dizi listesi duyurdu. Will Smith, fitness ve “vücudunu hayatının en iyi şekline geri döndürme” konulu altı bölümlük bir realite dizisinde rol alacak ve dört bölümlük bir dizi, Alicia Keys ile yeni bir albüm kaydederken kamera arkasına geçecek.

Yeni orijinaller dizisi ayrıca Liza Koshy’den Liza on Demand’ın üçüncü sezonu; LeBron James ve Michelle Kwan’ı yönetici yapımcılar olarak gören Asyalı Amerikalı şefler, ünlüler, aktivistler ve yaratıcılara odaklanan yeni bir özel program; ve geçen yıl açıklanan #YouTubeBlack Voices Fund’dan çıkan ırk ve sosyoekonomik durumun kesişimini araştıran Barbershop Medicine adlı yeni bir özel program.

YouTube, yaklaşık beş yıl önce orijinal içerik oluşturmaya başladığından beri orijinal içeriğe yaklaşımını düzenli olarak değiştirdi. İçerik oluşturuculara odaklanan yalnızca abonelere yönelik şovlar olarak başladılar, Kevin Hart ve Will Smith gibi ana akım yıldızların yer aldığı reklam destekli şovlara odaklandılar (bunu ikinci YouTube orijinali yapıyor) ve son zamanlarda ikisinin bir karışımından daha fazlasını sundular. çoğu şov, büyük ölçüde YouTube’u ziyaret eden herkes tarafından kullanılabilir.

Yine de Will Smith ve Alicia Keys gibi büyük isimler görüntüleme garantisi veriyor ve YouTube’a güvenilirlik sağlıyor ve platformun daha ilginç içeriklerinden bazıları hakkında endişelenebilecek reklamverenler için rahatlık sağlıyor. Bu seriler, tesadüfen değil, reklamverenlere yönelik bir YouTube sunumunun ortasında duyuruldu.

Will Smith’in yeni dizisi önümüzdeki yıl yayınlanacak; Alicia Keys bu yaz geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, Will Smith’in Başrol Olduğu Yeni Dizisini Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’ın Yeni Dizisi Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı

Apple’ın Yeni Dizisi Invasion’ın Fragmanı Yayınlandı:For All Mankind’ın ikinci sezonu Nisan ayında bitmiş olabilir, ancak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör