Netflix, Bir Çevrimiçi Merkez Oluşturmayı Planlıyor

blank
Netflix, Bir Çevrimiçi Merkez Oluşturmayı Planlıyor

İçerik: Netflix, Bir Çevrimiçi Merkez Oluşturmayı Planlıyor

Netflix, Bir Çevrimiçi Merkez Oluşturmayı Planlıyor. Yayın alanı her yıl daha rekabetçi hale gelirken, Netflix orijinal içeriğinin gücünü vurgulamak için çevrimiçi bir merkez üzerinde çalışıyor olabilir. Protokol tarafından görülen bir müşteri anketi, şirketin N-Plus adlı bir platform oluşturmayı düşündüğünü gösteriyor.

Şirket proje hakkında “N-Plus, sevdiğiniz Netflix programları hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz ve onlarla ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz gelecekteki bir çevrimiçi alan” diyor. Belge, merkezin podcast’ler, nasıl yapılırlar ve kullanıcı tarafından oluşturulan çalma listeleri gibi içerikleri içerebileceğini öne sürüyor.

Bu üçü arasında Netflix, oynatma listesi işlevselliğinin nasıl çalışabileceğine dair en fazla ipucunu sağlar. Anket, en sevdiğiniz dizilerin ve filmlerin listelerini bir araya getirip çevrimiçi olarak paylaşabileceğinizi gösteriyor. Netflix’in özelliği konumlandırma biçimi, şirketin onu hizmete yeni müşteriler getirmek için kullanabileceğini gösteriyor. Belgede, “İzleyiciler üye değilse, gösterinin kendisi için yalnızca bir fragmanı görebilirler” diyor. Çalma listesi özelliği, müzik desteği de içerebilir.

Anketin bir başka kısmı, N-Plus kullanıcılarının Netflix prodüksiyonlarının geleceğine karar verebileceğini ima ediyor. “Planlanmış bir şov hakkında bilgi edinin (prodüksiyon öncesi) ve çekimler bitmeden önce geri bildirimlerle gelişimini etkileyin” diyor.

Protokol, N-Plus hakkında Netflix ile iletişime geçtiğinde, yayın devinin bir sözcüsü, şirketin müşterilerini perde arkasında üzerinde çalıştığı fikirler hakkında sık sık anket yaptığını söyledi. Bu nedenle, anketi onay olarak kabul etmeyin, Netflix’in orijinalleri için çevrimiçi bir merkez başlattığını göreceğiz. Bununla birlikte, Netflix’in hizmete gelenleri tanıtmak için Twitter ve YouTube gibi platformları zaten kullandığını ve hatta bazı daha niş sosyal medya kanallarının bile güçlü takipleri olduğunu belirtmek gerekir. Şirket için bu ilgiyi farklı bir açıdan denemek ve kullanmak zor olmayacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Bir Çevrimiçi Merkez Oluşturmayı Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

JJ Abrams, Portal Filmi Projesinin Devam Ettiğini Söyledi

JJ Abrams, Portal Filmi Projesinin Devam Ettiğini Söyledi: JJ Abrams, bir Portal filmi olasılığını ilk …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör