Ücretsiz Oynanabilen The Division Oyunu Geliyor

blank
Ücretsiz Oynanabilen The Division Oyunu Geliyor

İçerik: Ücretsiz Oynanabilen The Division Oyunu Geliyor

Ücretsiz Oynanabilen The Division Oyunu Geliyor. Ubisoft, The Division Heartland adlı devam eden Tom Clancy Division serisinde bağımsız, oynaması ücretsiz bir oyun yayınlayacak. Ve pek fazla ayrıntı sunmasa da, 1996 yılında stüdyo yazarı Tom Clancy’nin kurucularından biri olan Red Storm Entertainment’ın Heartland’i geliştirdiğini söylüyordu. Şirket, oyunu 2021 veya 2022’de konsollarda, PC’de ve bulutta yayınlayacak.

Ubisoft’a göre, yeni gelenlerin şampiyonluğa atlamak için serideki önceki iki oyunu oynamış olmaları gerekmeyecek. Tom Clancy’s The Division ve The Division 2, oyuncuları viral pandemiler tarafından harap edilen New York City ve Washington DC’nin kurgusal versiyonlarına fırlattı. Ubisoft, Heartland’ın “yeni bir ortamda evrene yepyeni bir bakış açısı sağlayacağını” söylüyor. Bu arada şirket, insanların oyunu piyasaya sürülmeye yaklaştığında oyunu test etmeleri için kayıtlar açtı.

Heartland, yayıncıdan gelen Bölüm ile ilgili birkaç projeden sadece biridir. Ayrıca Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın başrollerini paylaştığı bir Netflix filmi olan The Division 2 için yeni içerik ve bir yan roman üzerinde çalışıyor. Hayranlar ayrıca, “daha sonraki bir tarihte” çıkacak olan daha fazla ayrıntıyla birlikte bir mobil oyunu da dört gözle bekleyebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ücretsiz Oynanabilen The Division Oyunu Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

CD Projekt Red, Hackerların Verileri Yayınladığını Söylüyor

CD Projekt Red, Hackerların Verileri Yayınladığını Söylüyor: CD Projekt Red, Şubat ayında uğradığı fidye yazılımı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör