World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

blank
World of Warcraft'ın Yeni Oyunu 1 Haziran'da Geliyor

İçerik: World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade genişlemesini oynayabilmeleri (veya yeniden ziyaret edebilmeleri) için yalnızca birkaç hafta daha beklemeleri gerekecek.

Orijinal WoW’a 2007’de gelen genişleme, daha fazla bölge, baskın ve mahzenle birlikte oynayabileceğiniz iki ırk daha (Draenei ve Blood Elves) ekleyecek. İblislerin ve fel orkların özgürce dolaştığı bir çorak arazi olan Cehennem Ateşi Yarımadası’na maceraya atılabileceksiniz. Blizzard, Burning Crusade için yarattığı her şeyi bir kerede bırakmak yerine kademeli olarak içerik eklemeyi planlıyor.

Genişletme yayınlanmadan önce bir karar vermeniz gerekecek. Burning Crusade’e atlamak, oyunun mevcut durumu ile bir sunucuya geçmek veya karakterlerinizi klonlamak, böylece her ikisini de oynamaya devam edebilirsiniz. İlk iki seçenek ücretsizdir, ancak üçüncüsü için bir ücret vardır. 18 Mayıs’ta başlayacak bir ön genişleme yamasının yayınlanmasının ardından, WoW Classic sizden seçiminizi yapmanızı isteyecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

God of War: Ragnarök Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi: PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör