Ethereum Kripto Para, Rekor Zirvede 3.000 Doları Geçti

blank
Ethereum Kripto Para, Rekor Zirvede 3.000 Doları Geçti

İçerik: Ethereum Kripto Para, Rekor Zirvede 3.000 Doları Geçti

Ethereum Kripto Para, Rekor Zirvede 3.000 Doları Geçti:

Cryptocurrency Ether (ETH), Avrupa Yatırım Bankası’nın (EIB) Ethereum blockchain ağında dijital bir tahvil satışı başlatabileceğine dair bir raporun ardından geçen haftaki ralliyi uzatarak Pazartesi günü 3.017 $ ‘lık rekor seviyeye ulaştı.

Eter, Asya ticaretinin başlarında dönüm noktasına ulaşmak için Bitstamp borsasında yüzde 2 yükseldi. Şimdiye kadar yıl içinde yüzde 300’den fazla arttı ve daha popüler Bitcoin’de yüzde 95’lik bir artışı geride bıraktı.

Ether, Ethereum blok zincirindeki işlemleri kolaylaştıran dijital para birimi veya belirteçtir ve Bitcoin’in arkasındaki piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimidir.

Bloomberg Salı günü, isimsiz kaynaklara atıfta bulunarak, AYB’nin iki yıllık 100 milyon avroluk bir dijital tahvil ihraç etmeyi planladığını bildirdi.

Bitcoin Pazartesi günü 58.000 dolar civarında seyretti.

İlgili bir haberde, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kısa süre önce Dünya’da COVID-19 yardımında kullanılmak üzere yaklaşık 606.110 $ değerinde 100 ETH ve 100 MKR bağışladı. 2014 yılında kurulan açık kaynaklı blok zinciri yazılımı Ethereum, blok zinciri üzerinde sözleşmeler oluşturmak için kullanılıyor ve son zamanlarda fungible olmayan tokenlerin (NFT’ler) – dijital koleksiyonların yapımında ve transferinde kullanılması nedeniyle haberlerde çokça yer aldı. bireyler tarafından benzersiz bir şekilde tanımlanabilen ve tutulabilen.

Avustralyalı kriket oyuncusu Brett Lee de, “ikinci evi” Hindistan’ın hastaneler için oksijen tedariki sağlamasına ve COVID-19 salgınının şiddetli ikinci dalgasına karşı savaşı kazanmasına yardımcı olmak için Crypto Relief Fund’a 1 Bitcoin bağışladı. Hindistan, ülkenin sağlık altyapısını sınırlarına kadar genişleten günde yaklaşık 4.00.000 COVID-19 vakası kaydediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ethereum Kripto Para, Rekor Zirvede 3.000 Doları Geçti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek

Google Chrome Gibi, Chrome OS da Dört Haftalık Bir Sürüme Geçecek. Google, Cuma günü yaptığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör