YouTube, Vlogger’ların Hangi Cümlelerle Videolara Başladığını Araştırdı

blank
YouTube, Vlogger'ların Hangi Cümlelerle Videolara Başladığını Araştırdı

İçerik: YouTube, Vlogger’ların Hangi Cümlelerle Videolara Başladığını Araştırdı

YouTube, Vlogger’ların Hangi Cümlelerle Videolara Başladığını Araştırdı. YouTube sayıları araştırdı ve vlogger’larının videoları açmak için en çok kullandıkları selamlamayı keşfetti: “Hey millet.” Çok fazla YouTube izlediyseniz, bu bulgular şaşırtıcı olmayabilir, ancak rapor aslında daha fazlasını gösteriyor; ikincilerin ne olduğu, selamlamaların popülerliğinin zaman içinde nasıl değiştiği ve video türünün en yaygın olanı nasıl etkilediği de dahil olmak üzere. açıklıklar. Hemen içine atlayalım!

Bu bulguları elde etmek için YouTube, bir milyondan fazla videodan otomatik olarak ve içerik oluşturucu tarafından oluşturulan altyazılara bakarak epeyce veri analizi yaptı. YouTube, 20.000’den fazla abonesi olan kanallardan 20.000’den fazla izlenen videolar seçti, bu nedenle sonuçların, platformdaki her bir videodan ziyade nispeten popüler videoların nasıl açıldığını daha iyi yansıttığını belirtmekte fayda var.

İkinciler zamanla değişti, ancak “Hey, çocuklar” her zaman baskın oldu. YouTube, farklı türlerdeki içerik oluşturucuların videolarını nasıl açtığını da parçalara ayırıyor. Örneğin, spor videolarının “Neler oluyor?” İle başlama olasılığı daha yüksektir. seyahat videoları ise yüzde 9’luk bir “Günaydın” ile başlar. “Hey, beyler” teknoloji videolarını açmak için ikinci sırada geliyor ve “Bayanlar ve baylar” zorlukla öne çıkıyor.

Makale ayrıca Brezilyalı, Fransız, Alman ve Meksikalı içerik oluşturucuların uluslararası selamlarına da göz atıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, yalnızca bir tanesinin en üstte “Hey, çocuklar” anlamına gelen bir cümle var, bu da küresel bir açılıştan çok İngilizce konuşulan bir açılış gibi görünüyor.

Etkileşimli selamlama zaman çizelgesini kendiniz için oynamak (ve ünlü “Hey VSauce, Michael burada” dan “Naber, Greg?” E kadar bazı ünlü kanal açılışlarına göz atmak için YouTube’un makalesine gidebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, Vlogger’ların Hangi Cümlelerle Videolara Başladığını Araştırdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor

OnePlus, Orta Seviye Modeli Nord’u Yeni İşlemciyle Güncelliyor: OnePlus, orta seviye telefon serisine yeni bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör