Instagram, Kullanıcı Profillerine Yenilikler Getiriyor

blank
Instagram, Kullanıcı Profillerine Yenilikler Getiriyor

İçerik: Instagram, Kullanıcı Profillerine Yenilikler Getiriyor

Instagram, Kullanıcı Profillerine Yenilikler Getiriyor: Kimliği yansıtmada oynadıkları kilit rolün farkında olan bir dizi sosyal medya ve flört uygulaması, insanların profillerine zamir eklemelerine kademeli olarak izin verdi. Şimdi Instagram’ı bu listeye ekleyebilirsiniz. Uygulamanın yeni özelliği, adınızın yanında soluk, gri metinle dört adede kadar zamiri görüntülemenizi sağlar. Şu anda bu seçenek, profil düzenleme sayfası aracılığıyla belirli İngilizce konuşulan ülkelerde mevcut, ancak Instagram bunu daha yaygın bir şekilde sunmayı planladığını söylüyor.

Mashable’a göre Instagram, özelliğin taciz amacıyla kullanılmasını önlemek için bir takım adımlar attı. Örneğin, şu anda yalnızca önerilen zamirler arasından seçim yapabilir (Mashable testler sırasında 41 seçenek bulur) ve zamirlerinizi sizi takip etmeyen herkesten gizlemek için geçiş yapabilirsiniz. Bu, 18 yaşın altındaki kullanıcılar için varsayılan ayardır.

Instagram, bir tweet’te, terim listesini zaman içinde sürekli olarak güncelleyeceğini ve zamirlerini bulamayan kullanıcıları bir istek formu kullanarak öneri göndermeye teşvik ettiğini söyledi. Güncelleme LGBTQ + kullanıcıları ve müttefikleri tarafından memnuniyetle karşılanacak olsa da, Instagram’ın ana Facebook’u 2014’te bu özelliği eklediğinden dolayı gelmesi bu kadar uzun sürmüş olması garip. İş arayanların işe alım sürecinde önemi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, Kullanıcı Profillerine Yenilikler Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör