Düşük Fiyatlı Bir 5G Samsung Telefonu Piyasaya Çıkacak

blank
Düşük Fiyatlı Bir 5G Samsung Telefonu Piyasaya Çıkacak

İçerik: Düşük Fiyatlı Bir 5G Samsung Telefonu Piyasaya Çıkacak

Düşük Fiyatlı Bir 5G Samsung Telefonu Piyasaya Çıkacak:

Sızdırılan yeni bir grup görüntü, Samsung’un şimdiye kadarki en ucuz 5G telefonu haline gelebilecek olanı gösteriyor: Galaxy A22 5G. Galaxy A32 5G şu anda bu unvanı zaten düşük olan bir fiyatta tutuyor. Görüntüler 91 mobil cihazdan geliyor ve telefonun düşük fiyatıyla yolda olabileceğini ima eden önceki sızıntılarla eşleşiyor, ancak yakın gelecekte yalnızca Hindistan ve Asya’nın bazı bölgelerine gidebilir.

Sızdırılan görüntüler, iki farklı özellik setiyle birlikte 5G ve 4G sürümleri olmak üzere iki varyant gösteriyor. 5G modelinin 6.4 inç LCD ve arka üçlü kamera dizisine (muhtemelen 48 megapiksel ana / makro / derinlik sensörü birleşimi) sahip olacağı iddia ediliyor. Bir MediaTek Dimensity 700 yonga seti, önceki bir Geekbench sızıntısı ve 6GB RAM sayesinde muhtemel görünüyor. 4G modeli, bir ek arka kamera ve LCD yerine bir OLED içerir. Her ikisinin de büyük 5.000 mAh pil sunması bekleniyor.

199 € (~ 240 $) karşılığında Realme 8 5G ve 300 $ karşılığında OnePlus Nord N10 5G dahil olmak üzere 5G sunan 200 ila 300 ABD Doları arasında birkaç başka bütçe telefonu var, ancak A22 5G, İşlerin nasıl sallandığına bağlı olarak 200 doların altında bir aralık. ABD’de 5G hala üzgün bir durumda, ancak kablosuz taşıyıcılar ağlarını iyileştirmek için yarışıyor ve raflarını yakında A22 5G gibi daha agresif fiyatlı 5G cihazlarla stoklamaya istekli olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Düşük Fiyatlı Bir 5G Samsung Telefonu Piyasaya Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı

Apple’a Kablosuz İletişim Patentleri İçin Dava Açıldı. Apple, Wi-Fi ve hücresel bağlantıyı destekleyen neredeyse tüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör