Beats Kulaklık Airpods’u Yenebilecek mi ?

blank
Beats Kulaklık Airpods'u Yenebilecek mi ?

İçerik: Beats Kulaklık Airpods’u Yenebilecek mi ?

Beats Kulaklık Airpods’u Yenebilecek mi ?:Beats, MacRumors tarafından tespit edilen bir sızıntıya bakılırsa, diğer Apple kulaklık ürünlerinden oldukça farklı görünen yeni bir çift kablosuz kulaklık piyasaya sürmek üzere ayarlanmış olabilir. MacRumors katılımcısı Steve Moser tarafından iOS ve tvOS 14.6 betalarında keşfedilen Beats Studio Tomurcukları, PowerBeats veya PowerBeats Pro’dan hiçbir kanca veya kablo izi olmadan ve Apple’ın kablosuz AirPod’larından hiçbirine benzemeyen bir gövde olmadan küçük görünüyor.

blank

Görünüşe göre görüntüler (yukarıda) ve video (aşağıda), Apple’ın yazılımının sürüm adayı yapılarında bulundu, bu da ürünlerin yakında duyurulabileceği anlamına geliyor. Kod ayrıca, herhangi bir Beats kablosuz kulaklık ürünü için bir ilk olacak olan gürültü iptalinden de bahsediyor. Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle geliyorlar.

Önceki bir söylentiye göre Apple, bu yıl daha kısa gövdeli güncellenmiş AirPod’ları piyasaya sürmeye hazırlanıyor, ancak yine de kulak içi silikon uçlar yok. Apple, geçen yıl Bloomberg raporuna göre, muhtemelen küçük bir tasarıma sahip olan ve Beats Studio Buds gibi gövdesi olmayan güncellenmiş AirPods Pro 2 modeli üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte, bunlar en erken yıl sonuna kadar gelmeyebilirler (yine başka bir söylentiyi takiben), bu nedenle Beats modelinin önce gelmesi olasıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Beats Kulaklık Airpods’u Yenebilecek mi ?

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

M-Pencil Destekli Huawei MatePad Pro Tanıtıldı

M-Pencil Destekli Huawei MatePad Pro Tanıtıldı:Huawei MatePad Pro 12.6, Huawei MatePad Pro 10.8 ve Huawei …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör