Opera GX İlk Oyuncu Mobil Tarayıcısını Piyasaya Sürüldü

blank
Opera GX İlk Oyuncu Mobil Tarayıcısını Piyasaya Sürüldü

İçerik: Opera GX İlk Oyuncu Mobil Tarayıcısını Piyasaya Sürüldü

Opera GX İlk Oyuncu Mobil Tarayıcısını Piyasaya Sürüldü:

Opera GX Mobile, şirketin hızla büyüyen Opera GX’i temel alan Android ve iOS için bir oyun tarayıcısıdır. Opera tarayıcısının geliştiricisi Opera Software, dünyanın ilk oyun tarayıcısı olduğu iddia edilen masaüstü için Opera GX’i Haziran 2019’da piyasaya sürdü. Şimdi, oyun tarayıcısı ilk beta sürümü biçiminde mobil platforma doğru yol aldı. Opera, bunu “oyunlar için dünyanın ilk mobil tarayıcısı” olarak adlandırıyor ve birkaç hafta içinde halka açık bir sürüm gerçekleşecek.

Opera, Android ve iOS için Opera GX Mobile betanın piyasaya sürüldüğünü bir basın bülteni aracılığıyla paylaştı. GX Corner, Fast Action Button (FAB), titreşim ve dokunsal geribildirim, Flow ve daha fazlası gibi bir dizi özellik sunar. GX Corner, Opera GX Mobile’ın ana ekranıdır ve yalnızca oyun haberlerini göstermekle kalmaz, aynı zamanda oyunlarda, çıkış tarihlerinde, gelecek oyunlarda, fragmanlarda indirimler ve indirimler gösterir ve Windows, Mac, Linux, konsollar ve VR için filtreler içerir.

FAB, Opera GX Mobile’daki alt kısımdaki üç düğmeli gezinme çubuğunu dokun ve basılı tutma eylemlerine sahip tek bir düğme ile değiştirir. FAB ayrıca düğmedeki öğelerle etkileşim kurarken titreşimler ve dokunsal geri bildirim ile birlikte gelir. Flow özelliği, mobil ve masaüstü deneyimlerini senkronize etmek için mobil cihazınızı bir PC’ye bağlamanıza olanak tanır.

Bu, bir QR kodunu tarayarak Opera GX’in mobil sürümünü masaüstü sürümüyle senkronize eder. Bu, “mobil ve bilgisayar tarayıcısı arasında paylaşılan sohbet benzeri bir alandır ve dosyalar, bağlantılar, YouTube videoları, fotoğraflar ve kişisel notlar göndermenize ve bunlara bağlı telefondan veya bilgisayardan istediğiniz zaman erişmenize olanak tanır.” 10MB boyutuna kadar dosyaları paylaşmak için kullanılabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Opera GX İlk Oyuncu Mobil Tarayıcısını Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi

Instagram, Algoritmaların Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiler Verdi: Instagram’ın kesinlikle kronolojik bir beslemeden algoritmik bir beslemeye …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör