Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor

blank
Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık'ta PC ve Konsollara Geliyor

İçerik: Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor

Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor:Uzun süredir beklenen oyun nihayet bir çıkış tarihine ve yeni bir altyazısına sahip. Dying Light 2 Stay Human, geliştirici ve yayıncı Techland’ın Perşembe günü 7 Aralık’ta çıkacağını duyurdu. Daha önce duyurulduğu gibi PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkmanın yanı sıra, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de de çıkacak.

blank

Techland, Dying Light 2’yi ilk olarak E3 2018’de duyurdu. Geçen baharda çıkması gerekiyordu, ancak stüdyo oyun vizyonunu yerine getirmek için kendisine daha fazla zaman vermek için oyunu “süresiz olarak” erteledi. Dying Light 2, sadece “Şehir” olarak bilinen bir yerde hayatta kalmanıza yardım etmeniz gereken Aiden Caldwell adlı yeni bir kahramanı anlatıyor. 2015 selefinde olduğu gibi, bolca zombi ve birinci şahıs parkur eylemi olacaklar. Techland’ın Dying Light 2 için ana teması, oyun içi seçimlerinizin The City’nin durumunu şekillendireceği ve çevrede gezinme şeklinizi değiştireceği yönündedir.

Stüdyo, yeni gelenlerin Dying Light 2 ile seriye kolayca atlayabileceğini söylese de, daha önce piyasaya sürülen tüm DLC’yi içeren orijinal oyunun bir Platin sürümünü yayınlıyor. Bu hafta Steam, GOG, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden satın alıyorsunuz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör