Kablosuz Şarjlı Redmi AirDots 3 Pro TWS Kulaklık Tanıtıldı

blank
Kablosuz Şarjlı Redmi AirDots 3 Pro TWS Kulaklık Tanıtıldı

İçerik: Kablosuz Şarjlı Redmi AirDots 3 Pro TWS Kulaklık Tanıtıldı

Kablosuz Şarjlı Redmi AirDots 3 Pro TWS Kulaklık Tanıtıldı:: Redmi AirDots 3 Pro gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, Redmi Note 10 Pro 5G akıllı telefonun yanında Xiaomi tarafından Çin’de piyasaya sürüldü. Yeni TWS kulaklıklar, Şubat ayında Çin’de piyasaya sürülen Redmi AirDots 3’ün yükseltilmiş bir versiyonudur. Pro varyantı iki renkte sunulur ve aktif gürültü giderme (ANC) özelliği getirir. Redmi AirDots 3 Pro kulakiçi kulaklıklar, ultra düşük gecikmeli dinleme moduna ve aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliğine sahiptir.

blank

Redmi AirDots 3 Pro teknik özellikleri
Redmi AirDots 3 Pro, 9 mm hareketli bobin sürücüleri ile güçlendirilmiştir ve dört ayarlanabilir ses efektiyle birlikte gelir. Redmi AirDots 3’e benzer kompakt bir tasarıma sahipler, ancak şarj kutusu farklı bir şekle sahip. Redmi AirDots 3 Pro, üç mikrofonlu aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ve şirket, gürültüyü 35dB’ye kadar azaltabileceklerini iddia ediyor. Bluetooth v5.2 bağlantısı olan Android ve iOS platformlarıyla uyumludurlar.
TWS kulakiçi kulaklıklar aynı anda iki cihaza da bağlanabilir.Redmi AirDots 3 Pro, tek bir şarjla altı saate kadar iddia edilen pil ömrüne sahiptir. Şarj kutusu, toplam pil ömrünü toplam 28 saate çıkarır. Kasa, alttaki USB Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj oluyor ve ön tarafında bir eşleştirme düğmesi bulunuyor. Ayrıca, 10 dakikalık şarjla Qi kablosuz şarjı da destekler ve üç saatlik oynatma süresi sunar. Çağrıları yanıtlamak ve medyayı kontrol etmek için dokunmatik kontrollere sahip olursunuz.

Xiaomi, Pro modellerinin oyun oynamak için harika olan 69 ms gecikmeli düşük gecikmeli sese sahip olduğunu söylüyor. Redmi AirDots 3 Pro ayrıca, kulaklık çıkarıldığında ne dinliyor olursanız olun duraklatan aşınma algılama özelliğine sahiptir. TWS kulaklıkları da IPX4 su direncine sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Kablosuz Şarjlı Redmi AirDots 3 Pro TWS Kulaklık Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör