OLED Ekranlı Nintendo Switch Eylül Ayında Çıkabilir

blank
OLED Ekranlı Nintendo Switch Eylül Ayında Çıkabilir

İçerik: OLED Ekranlı Nintendo Switch Eylül Ayında Çıkabilir

OLED Ekranlı Nintendo Switch Eylül Ayında Çıkabilir:

Bloomberg’den bir rapora göre, Nintendo’nun yeni nesil Switch’i tatil sezonu için Eylül veya Ekim aylarında gelebilir. Yükseltilmiş konsolu 12 Haziran’da başlayacak olan E3 konferansından önce tanıtabilir ve Temmuz ayında üretmeye başlayabilir.

Haberler ilk olarak 2018 yılına kadar yükseltilmiş bir Switch hakkında ortaya çıktı, söylenti, Nintendo’nun LCD ekranı bir OLED modeli için değiştireceği yönündeydi. En son sızıntılar, 7 inç 720p OLED ekranlı bir “Switch Pro”ya (veya adı ne olursa olsun) ve bir TV’ye 4K çıkış vermesine izin verecek DLSS’li NVIDIA Tegra grafiklerine işaret ediyor.

Switch, piyasaya çıktığından bu yana büyük ölçüde değişmedi, ancak 2019’da daha uzun pil ömrü ile sessizce yükseltildi ve Nintendo aynı yıl Switch Lite’ı çıkardı. Diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi, bellek ve işlemciler gibi önemli parçalardaki eksiklikler nedeniyle mevcut Switch modelini bulmak zor. Bununla birlikte, Nintendo’nun tedarikçilerinin, bu sorunlara rağmen yeni nesil Switch siparişlerini yerine getirebileceklerinden “emin” oldukları bildiriliyor.

Bloomberg’in raporu, “Potansiyel bileşen sarsıntısı için üretim hatları daha iyi hazırlanmış ve Nintendo’nun kullandığı parçalar, rakiplerinin daha güçlü konsollarındakilere göre daha az rekabete maruz kalıyor” diyor. “Yine de, şirketin tüketici talebini karşılama yeteneği garanti edilmeyecek.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OLED Ekranlı Nintendo Switch Eylül Ayında Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu: Apple Watch Series 7 teknik özelliklerinin Twitter’da …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör