PayPal Kripto Para Göndermenize İzin Verecek

blank
PayPal Kripto Para Göndermenize İzin Verecek

İçerik: PayPal Kripto Para Göndermenize İzin Verecek

PayPal Kripto Para Göndermenize İzin Verecek:

Cryptocurrency ile uğraşan PayPal ve Venmo kullanıcıları, dijital paralarını yakın gelecekte üçüncü taraf cüzdanlarına taşıyabilecekler. Şu anda, kullanıcılar platformda kripto para birimi alıp satabilir, ancak başka bir yere gönderemezler. Bu değişmek üzere.

Platformların harici cüzdanlara transferleri ne zaman etkinleştireceği tam olarak belli değil. Bununla birlikte, PayPal’ın başkan yardımcısı ve blok zinciri, kripto ve dijital para birimleri genel müdürü Jose Fernandez da Ponte, CoinDesk (Gizmodo aracılığıyla) ile yaptığı röportajda yakında yapacaklarını doğruladı.

Da Ponte, “Onu mümkün olduğunca açık hale getirmek istiyoruz ve tüketicilerimize istedikleri şekilde ödeme yapmalarına izin verecek bir seçenek sunmak istiyoruz” dedi. “Ticarette kullanabilmeleri için kriptolarını bize getirmek istiyorlar ve biz de aldıkları kriptoları bizimle birlikte alıp istedikleri yere götürebilmelerini istiyoruz.”

PayPal, bitcoin, ethereum ve litecoin için destek eklediğinde geçen yılın sonlarında kripto para birimine daldı. Ancak insanların yalnızca bu madeni paralarla satın almasına, tutmasına, satmasına ve kontrol etmesine izin vermek, faydalarını sınırladı. PayPal, esasen onlara, nakitle yapabildiğiniz gibi, başkalarına gönderebileceğiniz para birimi yerine yatırım varlıkları olarak davrandı.

Yine de PayPal, son aylarda insanların kripto dünyasına ayak basmalarını kolaylaştırdı. Birçok kripto para için son zamanlarda yaşanan keskin düşüşler dijital para birimlerinin oynaklığının altını çizmiş olsa da, daha fazla insan Bitcoin ve diğerlerine girmeye yönelebilir, şimdi bunu zaten kullanabilecekleri bir uygulamada yapabilirler. Üçüncü taraf cüzdan transferleri için destek, daha fazla insanı platformda kriptoyu keşfetmeye ikna edebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PayPal Kripto Para Göndermenize İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör