Xbox, Bethesda E3 13 Haziran’da Tanıtılacak

blank
Xbox, Bethesda E3 13 Haziran'da Tanıtılacak

İçerik: Xbox, Bethesda E3 13 Haziran’da Tanıtılacak

Xbox, Bethesda E3 13 Haziran’da Tanıtılacak:

Xbox’ın E3 2021 etkinliği artık resmi. 13 Haziran Pazar günü saat 22:30’da IST/ 10:00 PT’de, artık Bethesda’yı da içeren Xbox Game Studios, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Windows 10 PC’ler için yaklaşan oyunlarını sergileyecek. Xbox oyun pazarlaması genel müdürü Aaron Greenberg, 90 dakikalık şovda ayrıca “dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımızın birçok oyun oluşturucusunun” oyunlarının da yer alacağını söyledi. Halo Infinite’in Xbox ve Bethesda Games Showcase’de yer alacağı garanti edilir, ancak etkinlikten başka ne bekleyebiliriz?

Geçen yılki Xbox etkinliğindeki oyunların ilerlemesiyle gösterilmesi muhtemeldir; simülasyon yarışçısı Forza Motorsport 8, Forza Horizon geliştiricisi Playground Games’in Fable yeniden başlatması, açık dünya devamı STALKER 2, açık dünya zombi devamı State of Decay 3, tümü -Sea of ​​Thieves geliştiricisi Rare’den yeni IP Everwild ve Double Fine’ın platform oyunu devam filmi Psychonauts 2’nin yanı sıra Obsidian Entertainment’ın birinci şahıs RPG Avowed ve Remedy’nin birinci şahıs nişancı CrossfireX’i. Ninja Theory’nin Senua’s Saga: Hellblade II’ye de bir göz atabiliriz.

Bethesda’dan ne bekleneceğine gelince, şu anda biraz belirsiz. The Elder Scrolls VI’nın geleceğini biliyoruz, ancak hala bir şey beklemek için çok erken. Ayrıca Xbox’a özel olduğu onaylanan bilimkurgu RPG Starfield da var. Üç E3 önce Bethesda’nın 25 yıldaki ilk yeni IP’si olarak ortaya çıktı, ancak bu duyurudan bu yana çok az şey duyduk. Ve bu yılın başlarında duyurulan yeni Indiana Jones oyunu ve belki de işin içinde olduğu söylenen Wolfenstein 3 için bir çeşit tease almamız mümkün mü?

Bethesda’nın 2021’de çıkacak iki oyunu var – Deathloop ve Ghostwire: Tokyo – ancak ikisi de PlayStation 5’e özel çünkü bu anlaşmalar Microsoft’un Bethesda’nın ana şirketi ZeniMax Media’yı satın almasından önce yapıldı. E3 2021’de bu iki oyundan daha fazlasını göreceğiz, ancak büyük olasılıkla Microsoft’un değil Sony’nin vitrininin bir parçası olacaklar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox, Bethesda E3 13 Haziran’da Tanıtılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor

Battlefield 2042 Araç Kontrollerini Geliştirmiş Gibi Gözüküyor:Resmi: Battlefield 2042, DICE’ın uzun süredir devam eden birinci …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör