20 Dakikalık Horizon Forbidden West PS5 Oynanışı Yayınlandı

blank
20 Dakikalık Horizon Forbidden West PS5 Oynanışı Yayınlandı

İçerik: 20 Dakikalık Horizon Forbidden West PS5 Oynanışı Yayınlandı

20 Dakikalık Horizon Forbidden West PS5 Oynanışı Yayınlandı:Horizon Forbidden West, 2021’in ikinci yarısında PlayStation 5 ve PS4’ü vuracak ve Guerrilla Games yutturmaca trenini ısıtıyor. Bugünün State of Play canlı yayını, tamamen Forbidden West’e adanmış, 19 dakikalık PS5 oynanışı ve doğrudan geliştiricilerin sunduğu ayrıntılar gösteriliyor. Çıkış tarihiyle ilgili daha fazla bilgi yoktu.

Horizon Zero Dawn, 2017’de yalnızca PlayStation 4’e çıktı ve kısa sürede platformun en çok satan oyunlarından biri oldu. Hayvan benzeri makineler, kabile insan toplulukları ve haydut yapay zeka ile dolu geniş, fütüristik bir evren sundu ve Gerilla Oyunları için açık dünya, rol yapma mekaniğine geçişi işaret etti. Horizon’dan önce, stüdyo en çok Killzone franchise’ını inşa etmesiyle biliniyordu.

Zero Dawn, kahramanı Aloy’u, keşfedilmesi için zengin ormanları, çölleri ve karlı dağ sıralarıyla Utah, Colorado ve Kuzey Arizona’nın kıyamet sonrası versiyonlarında bıraktı. Forbidden West, Aloy’u Pasifik Sahili’ne götürür ve su altı oynanışı sunar. Ashly Burch, Aloy’u seslendirmeye geri dönerken, Lance Reddick, Sylens olarak geri döndü. Yasak Batı’da Aloy, karada yayılan kırmızı renkte bir salgının kaynağını ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Yeni oyun, derin deniz mekaniklerini, yeni ortamları ve düşmanları, savaş sahnelerini ve devasa, mekanik bir mamut olan Tremor Tusk gibi yeni makineleri gösteriyor. Aloy, bir süre velociraptor tipi bir robotun üzerinde bile geziyor. Mamut ve diğer robotlarla savaşmak için bir duman bombası, sapan, yay, personel, el bombası fırlatıcı ve holografik paraşüt kullanıyor. 20 dakikalık çalışma için fena değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 20 Dakikalık Horizon Forbidden West PS5 Oynanışı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla Model S Plaid’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz

Tesla Model S’de Cyberpunk 2077 Oynayabileceksiniz: Elon Musk, yeni Model S Plaid’in CD Projekt Red’in …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör