Among Us, Epic Games Mağazasında Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz

blank
Among Us, Epic Games Mağazasında Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz

İçerik: Among Us, Epic Games Mağazasında Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz

Among Us, Epic Games Mağazasında Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz:

Among Us, 3 Haziran 2021’e kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Popüler sosyal kesinti oyunu, 20 Mayıs’ta başlayan ve 17 Haziran’a kadar sürecek olan Epic Games Store’un Mega Satışının bir parçası olarak ücretsiz olarak sunuluyor. Aramızda 2018’de serbest bırakıldı, ancak geçen yıl koronavirüs kaynaklı pandemi herkesi evlerine kısıtladığından büyük bir popülerlik kazandı. Oyunun geliştiricisi InnerSloth, daha önce oyunun yakında PlayStation 5 ve PlayStation 4 için satışa sunulacağını duyurmuştu.

InnerSloth’un sosyal kesinti oyunu, Mega Satış sırasında Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. İndirim kapsamında Epic tarafından her hafta ücretsiz olarak sunulan bir gizem oyunu olacak. Oyun genellikle TL’de fiyatlandırılır. 119 mağazada.

Mega Satış, müşterilere sadece web sitesinde oturum açarak toplanabilecek 10 $ ‘lık bir kupon sunuyor. Kupon, 14.99$’dan fazla olan herhangi bir oyuna uygulanabilir ve kullanıcıları başka bir kupon için uygun hale getirir. Kuponların yanı sıra, Assassins Creed Valhalla, Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 ve çok daha fazlası gibi oyunlarda sunulan indirimler var.

Geçtiğimiz ay, PlayStation ile birlikte InnerSloth, Between Us’un bu yılın sonlarında PlayStation 5 ve PlayStation 4’te yayınlanacağını duyurdu. Sony ayrıca, konsollardaki Aramızdaki oyuncuların karakter sprite’ları için özel bir Ratchet & Clank temalı görünüm ve şapka alacağını ve ek bir aksesuar olarak Clank alacağını duyurdu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Among Us, Epic Games Mağazasında Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör