Apple 2022 Yılı İçin AirPods Pro’da Yeni Özellikler Planlıyor

blank
Apple 2022 Yılı İçin AirPods Pro'da Yeni Özellikler Planlıyor

İçerik: Apple 2022 Yılı İçin AirPods Pro’da Yeni Özellikler Planlıyor

Apple 2022 Yılı İçin AirPods Pro’da Yeni Özellikler Planlıyor:

Apple’ın yeni kulakiçi kulaklıklarıyla ilgili dedikodular, sızdırılan görselleri ve tasarım bilgilerini kapsıyor. Şimdi, Bloomberg’den Mark Gurman, yeni AirPods ve AirPods Pro’nun sırasıyla bu yıl ve 2022’de ineceğini bildirdi. Planlar hakkında bilgisi olan kişilere göre, ikincisi, fitness izleme avantajlarına sahip güncellenmiş hareket sensörlerine sahip olacak. Apple’ın Apple Watch ve Apple Music ile senkronize olan Fitness + egzersiz video hizmeti de dahil olmak üzere sağlığa odaklanması dikkate alındığında güncelleme mantıklı.

Kaynaklar ayrıca Gurman’a Apple’ın gövdeleri ortadan kaldıran bir AirPods Pro tasarım değişikliğini düşündüğünü söyledi. Önümüzdeki ay duyurulacak olan yeni Beats markalı kablosuz kulaklıkların görünümünü piyasaya sürmeyi planladığı bildirildi – LeBron James’in son Instagram fit fotoğrafında takmış olabileceği aynı olanlar.

Bu arada rapor, Apple’ın birinci sınıf kardeşlerinin tasarımını yansıtmak için temel AirPod’lardaki gövdeleri kısaltmayı planladığı uzun süredir devam eden söylentiyi yineliyor. Kulakiçi kulaklıkların aktif gürültü engellemeyi (ANC) destekleyip desteklemeyeceği konusunda da çelişkili raporlar var. Gurman, daha önce ses kalitesinde bir artış almayacaklarını söylerken, 52Audio (sözde AirPod’ların bir görüntüsünü sızdırdı) ANC’nin eklenmesinin “büyük olasılıkla” olduğunu söyledi.

Ancak, yeni bir AirPods Max çifti ile birlikte piyasaya sürülmeyecekler. Bunun yerine Apple, Aralık ayında piyasaya sürdüğü kulak üstü kulaklıklar için yeni renkler geliştiriyor. Şirket ayrıca yakın zamanda üzerinde çalıştığı söylentileri çıkan yeni hibrit HomePod aksesuarlarını geliştirmeye başladı. Bunlar arasında hoparlörlü ve kameralı bir Apple TV kutusu (muhtemelen bir Roku Streambar’a benzer) ve Amazon’un Echo Show’una rakip olarak konumlandırılabilecek bir ekran için iPad’li ayrı bir üst düzey hoparlör bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple 2022 Yılı İçin AirPods Pro’da Yeni Özellikler Planlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü

Sony WF-1000XM4 TWS Kulaklık Piyasaya Sürüldü:Sony WF-1000XM4 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar dünya çapında piyasaya …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör