Dogecoin Yükselecek mi Yoksa Daha da Düşecek mi?

blank
Dogecoin Yükselecek mi Yoksa Daha da Düşecek mi?

İçerik: Dogecoin Yükselecek mi Yoksa Daha da Düşecek mi?

Dogecoin Yükselecek mi Yoksa Daha da Düşecek mi?:

Dogecoin, fiyatındaki vahşi artışlarla son aylarda İnternetin en sevilen kripto para birimi oldu. Ancak bu ayın başında zirveye ulaştıktan sonra işler değişti ve o zamandan beri serbest düşüş yaşanıyor. Bununla birlikte, küçük düşüşler devam etse de (son birkaç saat içinde oldukça keskin bir şekilde dahil olmak üzere) fiyatlar şimdi biraz daha istikrarlı görünmeye başlıyor ve bu yıl Nisan’dan önceki döneme kıyasla hala yüksek. Dogecoin tekrar stabilize oldu mu yoksa vahşi yolculuk devam edecek mi?

Şimdi her yatırımcının aklındaki büyük soru, Dogecoin’in stabilize olup olmadığı? Dogecoin, 24 saat öncesinden yüzde 2,74 değer kazanmıştı ve bu raporu yazarken uluslararası olarak 0,34 dolardan işlem görüyordu. 23 Mayıs’ın en düşük seviyesine ulaştıktan sonra, Dogecoin için CoinDesk grafiği nispeten doğrusal ve o zamandan beri 25 Mayıs’taki bir zirve dışında büyük bir volatilite göstermediğini gösteriyor.

Dogecoin’in son birkaç günde gösterdiği istikrarın sürüp sürmeyeceğini söylemek çok zor, ancak değeri Nisan ayında boğa koşusu başlamadan önceki seviyesine ulaştı. Teknoloji milyarderi Elon Musk, tweet’leri aracılığıyla Dogecoin’in çılgın koşusunu beslediği için büyük ölçüde itibar görüyor. Tesla ve SpaceX CEO’su, meme para biriminin nispeten bilinmediği ve herkesin dikkatinin dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e odaklandığı Şubat ayında tweet atmaya başladı.

Ancak geçen haftaki piyasa çöküşünden sonra, birçok yatırımcı Musk’ı sosyal medya yorumlarıyla kripto para piyasasını manipüle etmekle suçladı. Hatta bazı para birimi boğaları, Elon’un konu hakkında tweet atmasını “durdurmak” için bir grup oluşturdu. Grup, Musk’ı “çağlar boyunca kriptoyu pompalamaya çalışmak, bunun hakkında sonuna kadar tweet atmak ve hatta Dogecoin’i yükseltmek için son çare olarak Saturday Night Live’a gitmekle” suçladı! Bu saçmalık!”

Musk, kripto para birimlerini desteklediğini ve Dünya’nın gelecekteki para birimi olma potansiyeline sahip olduklarını söyledi. Ancak şimdilik akıllı yatırımcılar, 2018 çöküşü sırasında değeri düşen kripto para birimlerinin çoğunun hiçbir zaman tüm zamanların en yüksek seviyelerini geçemediğini ve bu nedenle “düşüşü satın almanın” mutlaka bir kazanma stratejisi olmadığını hatırlamalıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dogecoin Yükselecek mi Yoksa Daha da Düşecek mi?

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör