Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor

blank
Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık'ta PC ve Konsollara Geliyor

İçerik: Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor

Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor:Uzun süredir beklenen oyunun, yayıncı Techland Perşembe günü 7 Aralık’ta çıkacağını duyurdu. Daha önce duyurulduğu gibi PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkmanın yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de de çıkacak.

Techland, Dying Light 2’yi ilk olarak E3 2018’de duyurdu. Geçen baharda çıkması gerekiyordu, ancak stüdyo oyun vizyonunu yerine getirmek için kendisine daha fazla zaman vermek için oyunu “süresiz olarak” erteledi. Dying Light 2, basitçe “The City” olarak bilinen bir yerde hayatta kalmaya yardım etmeniz gereken Aiden Caldwell adlı yeni bir kahramanı takip ediyor. 2015 selefinde olduğu gibi, bolca zombi ve birinci şahıs parkur eylemi olacaklar. Techland’in Dying Light 2 için ana fikri, oyun içi seçimlerinizin The City’nin durumunu şekillendireceği ve çevrede nasıl gezindiğinizi değiştireceğidir.

Stüdyo, yeni gelenlerin Dying Light 2 ile seriye kolayca girebileceğini söylese de, orijinal oyunun daha önce piyasaya sürülen tüm DLC’leri içeren bir Platin baskısını yayınlıyor. Bu hafta Steam, GOG, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden satın alıyorsunuz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta PC ve Konsollara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör