Rivian, Elektrikli SUV’sini Temmuz Ayında Teslim Edecek

blank
Rivian, Elektrikli SUV'sini Temmuz Ayında Teslim Edecek

İçerik: Rivian, Elektrikli SUV’sini Temmuz Ayında Teslim Edecek

Rivian, Elektrikli SUV’sini Temmuz Ayında Teslim Edecek. Rivian’ın R1T elektrikli kamyonetinin ve R1S SUV’nin ne kadar süredir üzerinde çalıştığı göz önüne alındığında, büyük şemada bir aylık bir gecikme çok da kötü değil. Bununla birlikte, şirket nihayet Temmuz ayında teslimatlara başlayacağını açıkladı.

Rivian’ın konsiyerjleri (diğer adıyla Rehberler), ayrıntıları onaylamak ve teslimat tahminlerini sağlamak için müşterilerle iletişime geçmeye başlıyor. Şirket, Kasım ayına kadar Lansman Sürümü ön siparişi alan herkesle iletişime geçmeyi planlıyor.

Önümüzdeki baharda Launch Edition teslimatlarını tamamlamayı hedefliyor. Otomobil üreticisi, R1T ve R1S için de bazı güncellemeleri açıkladı. Yerleşik bir hava kompresörü artık standart olarak geliyor. Rivian, başlangıçta taban fiyata ekledikten sonra arazi yükseltmesini isteğe bağlı hale getiriyor.

Çatı çadırı ve kargo traversi seçeneklerinin yanı sıra bir kamp mutfağı seti de dahil olmak üzere macera ekipmanı artık yapılandırıcıda mevcut. Ayrıca, Rivian’ın her saatlik şarj süresi için 40km (25 milin hemen altında) menzil sunduğunu söylediği 11,5 kWh’lik bir ev tipi duvar şarj cihazı da var

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Rivian, Elektrikli SUV’sini Temmuz Ayında Teslim Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek

Lexus, 12 Haziran’da Yeni NX SUV’nin Lansmanını Düzenleyecek: Premium otomobil üreticisi Lexus, ikinci nesil NX …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör