Sony WF-1000XM4 Kulaklıkları Daha İyi Pil Ömrüne Sahip Olabilir

blank
Sony WF-1000XM4 Kulaklıkları Daha İyi Pil Ömrüne Sahip Olabilir

İçerik: Sony WF-1000XM4 Kulaklıkları Daha İyi Pil Ömrüne Sahip Olabilir

Sony WF-1000XM4 Kulaklıkları Daha İyi Pil Ömrüne Sahip Olabilir:Sony’nin yaklaşan WF-1000XM4 kulaklıkları tekrar sızdırıldı, ancak hepsi ay başında gördüğümüz yeni tasarıma sahip olacaklarını doğruladı. The Verge’de yer alan bir makalede, Almanca yayın yapan WinFuture, kulaklıkların birden çok resmi görünümlü görüntüsünü ve kullanacakları yeni V1 işlemcisiyle ilgili ayrıntıları paylaştı. Çipin iyileştirilmiş gürültü engelleme performansı, Sony’nin LDAC Bluetooth codec’i için destek ve daha iyi pil ömrü sunacağı bildiriliyor.

blank

WinFuture’a göre ANC açıkken WF-1000XM4 tek bir şarjla sekiz saate kadar pil ömrü sunacak. Özelliği kapattığınızda, bu rakamın 12 saate çıkacağı bildiriliyor. Ürünle birlikte verilen şarj çantasıyla ve ANC’yi ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, toplamda 24 ila 36 saat arasında bir ücret almak mümkündür. Sony, kasaya Qi kablosuz şarj desteği de ekledi. Bu sefer, kulaklıklar da bir IPX4 sertifikası taşıyacak. Su ve ter direnci eksikliği, Sony’nin mükemmel WF-1000XM3’ünde eksik olan birkaç özellikten biriydi, bu yüzden bu güzel bir eklenti.

WinFuture, ABD fiyatlandırması ve bulunabilirliği ile ilgili ayrıntıları paylaşmadı, ancak çıkış, WF-1000XM4’ün yakında Avrupa’daki mağaza raflarında 279,90 € ‘ya çıkacağını iddia ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony WF-1000XM4 Kulaklıkları Daha İyi Pil Ömrüne Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor

Xiaomi Kendi Akıllı Gözlüklerini Piyasaya Sürüyor: Xiaomi, kendi akıllı gözlüklerini piyasaya sürerek giyilebilir ürünler alanında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör