Uzun Süredir Beklenen Far Cry 6 7 Ekim’de Yayınlanacak

blank
Uzun Süredir Beklenen Far Cry 6 7 Ekim'de Yayınlanacak

İçerik: Uzun Süredir Beklenen Far Cry 6 7 Ekim’de Yayınlanacak

Uzun Süredir Beklenen Far Cry 6 7 Ekim’de Yayınlanacak:Oyun endüstrisinin yayın takvimi yılın geri kalanında dolmaya başlıyor ve bir tarihi kilitleyen bir sonraki büyük oyun Far Cry 6. Ubisoft, uzun süredir devam eden serinin bir sonraki başlığını 7 Ekim’de PC’de yayınlayacak. Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Google Stadia. PS4 veya Xbox One’da satın alırsanız, ilgili mevcut nesil sürüme ücretsiz yükseltme alırsınız. Oyunun başlangıçta Şubat ayında gelmesi gerekiyordu, ancak COVID-19’un etkisi Ubisoft’u ertelemeye zorladı.

Yayıncı, birkaç hafta içinde E3 vitrine çıkmasını beklemek yerine, oyuna ilk bakışını da sundu. Far Cry 6, Dani Rojas’ı kontrol edeceğiniz Küba’nın kurgusal bir versiyonu olan Yara’da geçiyor (kahramanın erkek mi yoksa kadın mı olduğu size kalmış).

Dani’nin yan yana olduğu devrimciler, Küba’nın Resolver adlı, “geçici olmak” anlamına gelen beceriklilik felsefesini benimsiyorlar. Ellerinden gelen her şeyi kendi yararlarına kullanırlar, bu da bazı saçma DIY silahları kullanacağınız anlamına gelir. Bunlar arasında sardalya tenekeleri, piller ve motosiklet motorlarını kullanan silahlar var. Hepsinden iyisi, Los del Rio’nun “Macarena” sını çalan ölümcül bir CD başlatıcısı var.

Ayrıca bir Supremo sırt çantasını jetpack, roketatar veya alev makinesi gibi çizgi romanlardan ilham alan özel bir silahla donatabileceksiniz. Etrafta dolaşmanıza yardımcı olacak özel araçlar ve atlar da var.

Keşfedilecek çok sayıda orman arazisi ve kıyı şeridi olmasına rağmen, Far Cry 6, dizide ilk kez Yara’nın başkenti Esperanza olan kentsel bir ortama sahip. Esperanza, çatıları geçip kelimenin tam anlamıyla düşmanları düşürebileceğiniz için oyuna biraz daha dikeylik katıyor.

Bu arada, Far Cry 5’ten Fangs for Hire hayvan yoldaşları geri döndü. (Tekerlekli sandalyesiyle ekipman taşıyabilen) sevimli köpek Chorizo ile birlikte, sizin emrinizle düşmanlara saldırabilecek evcil bir timsah var. Bu, orman karşılaşmalarını rakipleriniz için biraz daha tehlikeli hale getirecektir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Uzun Süredir Beklenen Far Cry 6 7 Ekim’de Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör