Aston Martin İlk SUV’si DBX Piyasaya Çıktı

blank
Aston Martin İlk SUV'si DBX Piyasaya Çıktı

İçerik: Aston Martin İlk SUV’si DBX Piyasaya Çıktı

Aston Martin İlk SUV’si DBX Piyasaya Çıktı:

Geçen yılın sonbaharında İstanbul’a giriş yapan Aston Martin’in “En Teknolojik SUV”u “DBX” de yeni renkleriyle adından söz ettirecek.

2020 yılında Aston Martin SUV modeli DBX, Haziran ayında yeni renkleriyle görücüye çıkacak. Halihazırda büyük heyecan ve merak uyandıran bu renkler, Heritage Racing Green, Sabiro Blue, China Grey, Onyx Black, Stratus White ve Arizona Bronze olacak.

blank

Rakiplerinden çok daha üstün
Aston Martin, ilk konsept çalışmalarından nihai ürüne kadar yüksek performanslı bir SUV vizyonuna sarsılmaz bir şekilde bağlı kaldı. DBX, ayırt edici bir alüminyum şasi platformunun oluşturulmasıyla başlayan yoğun bir geliştirme programının sonucu olarak tasarlandı. Başlangıçtan itibaren DBX, bir Aston Martin GT otomobilinin temel karakterini korurken, benzeri olmayan pratiklik ve işlevsellik sunarken, hem yolda hem de arazide rakiplerini geride bıraktığını kanıtladı.

Aston Martin’in karakteristik özellikleriyle çevrili, titiz işçilikten çağdaş ve geleneksel malzemelerin harmanlanmasına kadar, bu son teknoloji “SUV”, 550 HP ve 700 Nm tork üretebilen 4.0 V8 benzinli bir motora sahiptir. Birçok kritik noktada sınıfının en iyisi olarak öne çıkan ve üstünlükleri ile göz dolduran “DBX”, tüm çekiş gücünü arka tekerleklere aktararak %100 arkadan çekişli spor otomobil deneyimi sağlayan dört tekerlekten çekişli bir SUV. gerekli. Arkadaki elektrikli diferansiyel (E-Diff) sayesinde virajlarda mükemmel performansı ile öne çıkan “DBX”, 638 litrelik bagaj hacmi ile rakiplerinin çok üzerinde bir kapasite sunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Aston Martin İlk SUV’si DBX Piyasaya Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak

Renault Megane E-Tech Elektrikli Modeli Bu Yaz Yollara Çıkacak: Renault mühendisleri bu yaz 30 adet …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör