Asus’un Oyun Telefonu ROG Phone 5 Piyasaya Çıktı

blank
Asus'un Oyun Telefonu ROG Phone 5 Piyasaya Çıktı

İçerik: Asus’un Oyun Telefonu ROG Phone 5 Piyasaya Çıktı

Asus’un Oyun Telefonu ROG Phone 5 Piyasaya Çıktı:

Asus’un ROG Phone 5’i artık ABD’de resmi mağazasından 999,99 $ (8500 TL+ vergiler) fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Asus’un tüm birinci sınıf teknik özelliklerine sahip en yeni oyun telefonu: Snapdragon 888 Plus, 144Hz ekran, öne bakan hoparlörler ve devasa 6.000 mAh pil.

Asus, telefonun Ultimate ve Pro sürümlerinin bu yıl içinde satışa sunulacağını söylüyor. Ultimate’ı Mart ayında inceledik ve özellikleriyle biraz – tamam, belki çok fazla – denize giren iyi bir telefon olduğunu gördük. Bugün satışa sunulan vanilya versiyonu belki biraz daha makul: “yalnızca” 16GB RAM’e sahip (Ultimate’nin 18GB’sinin aksine), depolama alanının yarısına sahip (512GB yerine 256GB) ve bir RGB logosuna sahip OLED ekranın tamamı yerine arka tarafta.

Normal sürümde eksik olan diğer şey, dokunmatik ekran kontrollerine bir alternatif sağlayan ekstra dokunmaya duyarlı düğmelerdir (yine de iki ultrasonik sensöre sahip olmasına rağmen).
Yine de daha fazla düğme isteyenler için, her zaman gamepad paketi veya yerleşik iki düğmeli AeroActive Cooler 5 aksesuarı vardır. Ek ücrete tabidir – gamepad paketi sadece telefondan ve soğutucu maliyetinden 40 $ daha fazla gelir. 70 $ – ancak bu, Ultimate sürümü için bombardımandan çok daha az olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Asus’un Oyun Telefonu ROG Phone 5 Piyasaya Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör