BlizzCon 2021 COVID-19 Nedeniyle İptal Edildi

blank
BlizzCon 2021 COVID-19 Nedeniyle İptal Edildi

İçerik: BlizzCon 2021 COVID-19 Nedeniyle İptal Edildi

BlizzCon 2021 COVID-19 Nedeniyle İptal Edildi:

Blizzard’ın yıllık hayran kongresi olan BlizzCon, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da COVID-19 salgını nedeniyle iptal edildi. Ancak şirket, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “gelecek yılın başlarında” bir “küresel etkinliğe” ev sahipliği yapmayı planlıyor.

“Yüz yüze bir BlizzCon oluşturmak, sadece bizim için değil, aynı zamanda birçok yetenekli prodüksiyon ortakları, e-spor profesyonelleri, sunucular, eğlenceler, sanatçılar ve birlikte çalıştığımız diğer ortaklar için aylarca süren hazırlık gerektiren destansı ve karmaşık bir iştir. BlizzCon’un baş yapımcısı Saralyn Smith yaptığı açıklamada, “tüm parçaları bir araya getirmek için yerel ve küresel olarak. “Pandeminin devam eden karmaşıklıkları ve belirsizlikleri, bu cephelerin çoğunda düzgün bir şekilde ilerleme yeteneğimizi etkiledi ve nihayetinde artık yaratmak istediğimiz türden bir olayı geliştirebileceğimiz noktayı geçtik. Kasım ayında senin için.”

Gelecek yılki küresel etkinlik, Şubat ayında gerçekleşen BlizzConline gibi bir çevrimiçi gösteri ve “daha küçük yüz yüze toplantılar” içerecek. Şirket, gelecekte bu olay hakkında daha fazla bilgi vereceğini söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: BlizzCon 2021 COVID-19 Nedeniyle İptal Edildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör