Twitter, Kullanıcı Doğrulama Özelliğini Duraklatacak

blank
Twitter, Kullanıcı Doğrulama Özelliğini Duraklatacak

İçerik: Twitter, Kullanıcı Doğrulama Özelliğini Duraklatacak

Twitter, Kullanıcı Doğrulama Özelliğini Duraklatacak:Uzun süredir duraklatılmış Bluecheck doğrulama sürecinin yeniden başlatıldığını duyurduktan yalnızca sekiz gün sonra Twitter, Cuma günü üzgün olduğunu, isteklerle dolup taştığını ve birikmiş iş listesi ele alınana kadar kullanıcılardan gelen yeni uygulamaları geçici olarak yok sayacağını duyurdu.

Bu geçmiş molaya kadar, Twitter, Trump yönetiminin başlangıcından bu yana, halkın site çapında doğrulama için başvurmasına izin vermemişti. Aralık ayında şirket, kimlerin doğrulanabileceği ve Twitter’ın doğrulama sürecinin nasıl görüneceği konusunda yeni kurallar uygulamaya koydu. Gazeteciler, markalar, hükümet yetkilileri, aktivistler ve diğer herkes tarafından tanınan internet kişilikleri, kanıt sağlayabilecekleri varsayılarak onay için hızlı bir şekilde izlenecekti – bir devlet kimliği, şirket masthead’i veya sosyal tutumlarına atıfta bulunan profesyonel profil şeklinde – ne olduklarına dair. olduklarını düşündük.

Sürecin yeni başvuru sahiplerine ne zaman yeniden açılacağı konusunda şirketten henüz bir haber yok, ancak bunun sonunda gerçekleşeceğine dair yasal olarak bağlayıcı bir serçe yeminimiz var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Kullanıcı Doğrulama Özelliğini Duraklatacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör