Yeni AirPods Pro, Fitness Takibine Odaklanacak

blank
Yeni AirPods Pro, Fitness Takibine Odaklanacak

İçerik: Yeni AirPods Pro, Fitness Takibine Odaklanacak

Yeni AirPods Pro, Fitness Takibine Odaklanacak:

Bloomberg’in yeni bir raporuna göre, Apple’ın ikinci nesil AirPods Pro’su, bu yıl güncellenmiş bir standart AirPod çiftinin piyasaya sürülmesinin ardından gelecek yıl piyasaya sürülecek. Yeni AirPods Pro’nun, fitness takibine izin vermek için yükseltilmiş hareket sensörlerine sahip olacağı, giriş seviyesi AirPod’ların ise Pro modellerine benzer güncellenmiş bir tasarıma ve daha kısa bir gövdeye sahip olacağı bildiriliyor.

Geçen yılki bir önceki raporda Bloomberg, yaklaşmakta olan AirPods Pro’nun gövdeyi tamamen Samsung Galaxy Buds Plus veya Google’ın Pixel Buds’ına benzer daha kompakt bir tasarım lehine bırakabileceğini söyledi. Bununla birlikte, Bloomberg, tasarım zorluklarının bu planların değişebileceği anlamına geldiğini belirtti. En son raporu, Apple’ın bu tasarımı “test ettiğini” söylüyor ve bu da son modelde görünmesi garanti edilmiyor gibi görünüyor.

Apple’ın iki yeni AirPods modelinin yanı sıra ekranlı bir HomePod’un yanı sıra video görüşmeleri için bir hoparlör ve kamera içerebilen Apple TV benzeri ayrı bir cihaz geliştirdiği bildiriliyor.

Yeni AirPod’lar, Apple’ın gerçek kablosuz serisinde bir yıldan fazla bir süredir yapılan ilk güncellemeler olacak. Apple, AirPods Pro’yu ilk olarak 2019’un sonlarında piyasaya sürdü, giriş seviyesi AirPod’ları Mart 2019’dan beri güncellenmedi. Aralık ayında ilk AirPods markalı kulak üstü kulaklıkları AirPods Max’i piyasaya sürdü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni AirPods Pro, Fitness Takibine Odaklanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir: Dolby Atmos uzamsal ses düğmesini çevirdikten kısa bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör