Acer Swift X, İnce Bir Gövdede RTX 30 Serisi Grafiklere Sahip

blank
Acer Swift X, İnce Bir Gövdede RTX 30 Serisi Grafiklere Sahip

İçerik: Acer Swift X, İnce Bir Gövdede RTX 30 Serisi Grafiklere Sahip

Acer Swift X, İnce Bir Gövdede RTX 30 Serisi Grafiklere Sahip:

Acer’ın Swift dizüstü bilgisayarları, özellikle genel boyutları göz önüne alındığında, saygın performans sunan ince ve hafif makinelerdir. Bugün şirket, küçük ve narin profili korumaya çalışan, ancak çok daha güçlü iç kısımlara sahip olan Swift X’i tanıtıyor. 0,7 inç kalınlığında ve 3,06 pound ağırlığında olan bu makine, AMD’nin Ryzen 5000U yongalarını NVIDIA’nın GeForce RTX 3050 Ti ve 16GB RAM ile eşleştiriyor. Acer’ın bugün piyasaya sürdüğü birkaç makineden daha fazlası için konuşması, oyun dizüstü bilgisayarı güç seviyelerini daha kısıtlı bir gövdede sunmak istemesidir.

Acer’ın çoğu makinesinde olduğu gibi Swift X, 300 nit arka ışıklı 14 inç FHD IPS ekrana ve sRGB renk gamının yüzde 100 kapsama alanına sahiptir. Ve yukarıda belirtilen grafik seçeneklerinin yanı sıra, bu dizüstü bilgisayarı 16 GB’a kadar RAM ve 2 TB SSD ile belirtebilirsiniz. Ancak bu hala ilk iş makinesi, bu nedenle ekran üzerinde mavi bir ışık kalkanı, Windows Hello uyumlu bir parmak izi okuyucu ve vaat edilen 14 saatlik pil ömrüne sahip 59W pil görmeyi bekleyin.

Bu makinenin iş günü boyunca dayanabilmesi ve ardından prize takıldığında ciddi oyunların üstesinden gelebilmesi gerektiğini söylemeye değer. Bu çipler ve GPU kombinasyonları, dışarıdan oyuncu odaklı iddialılık olmamasına rağmen, koklanmamalı. Acer, hava girişli klavye ve özel fanlar da dahil olmak üzere bu makineyi soğutmak için ne kadar çok düşünüldüğünü vurguladı.

blank

Aynı zamanda şirket, TravelMate serisi iş odaklı dizüstü bilgisayarlarını P6 ve P6 Spin ile güncelliyor. İkincisi, adından da anlaşılacağı gibi, 360 derecelik bir menteşe ve entegre bir aktif kalem içerirken, her ikisi de hareket halindeyken takım elbise ve kravat kalabalığı için tasarlanmıştır. Bu arada P6, Windows Hello için hem parmak izi okuyucusuna hem de IR web kamerasına ve daha da heyecan verici bir şekilde, tek bir özel düğmeyle açılabilen özel bir aktif gizlilik ekranına sahiptir.

Acer Swift X, Haziran ayında ABD’ye 900 dolardan başlayan fiyatlarla ulaşacak, ancak onu kandırmaya başladığınızda bu fiyatın biraz sıçramasını bekleyebilirsiniz. Bu arada TravelMate P6 ve P6 Spin, sizi sırasıyla 1.300 $ ve 1.400 $ geri alacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Acer Swift X, İnce Bir Gövdede RTX 30 Serisi Grafiklere Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör