Airbnb Arama Seçeneklerini Geliştirmek Üzerine Çalışıyor

blank
Airbnb Arama Seçeneklerini Geliştirmek Üzerine Çalışıyor

İçerik: Airbnb Arama Seçeneklerini Geliştirmek Üzerine Çalışıyor

Airbnb Arama Seçeneklerini Geliştirmek Üzerine Çalışıyor:

İnsanlar tekrar seyahat etmeyi düşünürken, Airbnb web sitesinde ve uygulamasında büyük bir yenileme yaptı. Yeniden tasarımın merkezinde esnekliğe odaklanılıyor. Şirketin Şubat ayında kullanıma sunmaya başladığı bir özelliği temel alarak, bir sonraki kalacak yer aradığınızda kesin bir tarih kümesi belirtmeniz gerekmez. Bunun yerine Airbnb’ye bir hafta sonu, bir haftalık tatil veya bir ay boyunca kaçabileceğiniz bir konaklama istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Aynı esnekliğin ruhuyla, uygulama, platformun en iyi özelliklerinden bazılarını vurgulamak için arama parametrelerinizin hemen dışında kalan evleri görüntüleyecektir. Ve tek istediğiniz, kalacak ilginç bir yer bulmaksa, ağaç evler, tekneler ve kabinler gibi listeleri ortaya çıkarmak için Esnek Destinasyonlar özelliğini kullanabilirsiniz. Başka yerlerde Airbnb, ödeme sürecini daha hızlı hale getirmek için ince ayar yaptı. İptal politikalarını daha basit hale getirmek ve incelemeleri daha yararlı hale getirmek için bazı çalışmalar yaptı.

Ev sahipleri için Airbnb, mülk eklemeyi daha hızlı hale getirmek için işe alım sürecini yeniden tasarladı. Eskiden düzinelerce farklı adım içeren işlemler, şirket şimdi 10’a damıtıldı. Kaydınıza fotoğraf eklediğinizde, uygulama bunları otomatik olarak “misafir çekiciliği”ne göre düzenleyecektir. Ayrıca başlıklar ve açıklamalar yazmanıza yardımcı olacak metin önerileri de sunacaktır. Ve ABD’de yaşıyorsanız, Airbnb, alanınızdaki yatak odası ve banyo sayısı gibi ayrıntıları doldurmak için herkese açık emlak bilgilerinden otomatik olarak çekebilir.

Airbnb’nin yeni özellikleri, en çok uzaklaşmak isteyen ve gidilecek yer konusunda özel olmayan kişilere hitap edecek. En azından ABD’de seyahat endüstrisi, pandeminin başlangıcında ağır bir darbe aldıktan sonra toparlanmaya başlıyor ve insanlar kısıtlamaların hafifletilmesinden faydalanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Airbnb Arama Seçeneklerini Geliştirmek Üzerine Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör