Epic’in Yeni Oyunu Unreal Engine 5 Artık Erken Erişimde Mevcut

blank
Epic'in Yeni Oyunu Unreal Engine 5 Artık Erken Erişimde Mevcut

İçerik: Epic’in Yeni Oyunu Unreal Engine 5 Artık Erken Erişimde Mevcut

Epic’in Yeni Oyunu Unreal Engine 5 Artık Erken Erişimde Mevcut:

Epic Games’in Unreal Engine 5’i artık sadece teknik bir demo değil. Şirket, Epic Games Launcher ve GitHub aracılığıyla UE5’in Erken Erişim sürümünü yayınladı ve geliştiricilere 2022’nin başlarında tam sürümden önce yeni nesil araç setiyle çalışmaya başlama fırsatı verdi.

Anahtar, geçen yıl ima edildiği gibi, nispeten az çalışma ile fotogerçekçi görseller, ikna edici animasyonlar ve benzersiz sesler üretme yeteneğidir. Nanite sistemini kullanarak hızlı bir şekilde film kalitesinde manzaralar üretebilirsiniz, Lumen ise günün saatine ve bulutların tepesine göre ayarlanan gerçek zamanlı aydınlatma sağlar. Animasyon sistemi yakındaki yüzeylere uyum sağlar ve önemli boşlukları doldurur ve MetaSounds sistemi hızla farklı efektler üretebilir.

blank

Geoff Keighley tarafından paylaşılan teknik demo, nihai sonucun bir hatırlatıcısıdır – oyunlar, PlayStation 5 ve Xbox Serisi gibi nispeten uygun fiyatlı konsol donanımlarında çalışırken, sadece birkaç yıl öncesine ait önceden oluşturulmuş ara sahneler kadar iyi görünebilir ve ses çıkarabilir. X.

Gears 5’s The Coalition’ın bir sonraki çalışması gibi UE5 üzerine kurulu oyunları oynamanız uzun zaman alacak. En azından yeterince hızlı gelemeyeceklerini söylemek güvenli. Şu anda, Returnal gibi yalnızca yeni nesil oyunlar bile önceki nesil benzerlerine çok benziyor. UE5, modern donanımın neler yapabileceğini gerçekten gösteren ilk motorlardan biri olacak ve henüz en son teknolojide satılmadıysanız, bir satın alma işlemini haklı çıkarmaya yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Epic’in Yeni Oyunu Unreal Engine 5 Artık Erken Erişimde Mevcut

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor

Microsoft, Xbox Game Pass’i Akıllı Televizyonlara Taşıyor: Microsoft’un eski büyük E3 canlı yayınından sadece birkaç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör