LeBron James, Piyasayada Olmayan Beats Kulaklıklar İle Göründü

blank
LeBron James, Piyasayada Olmayan Beats Kulaklıklar İle Göründü

İçerik: LeBron James, Piyasayada Olmayan Beats Kulaklıklar İle Göründü

LeBron James, Piyasayada Olmayan Beats Kulaklıklar İle Göründü:

macOS ve iOS’un yeni sürümleri, ilk gerçek kablosuz Beats kulaklıkların erken bir önizlemesini sağladı ve görünüşe göre LeBron James, bir çift Beats Studio Buds’ı denemek için sabırsızlanıyordu. MacRumors, kulakların her yerinde kablosuz olarak dolaşıyor ve bugün James’in ızgara ve merakla tanıdık bir çift tomurcuk taktığını gösteren bir Instagram gönderisine dikkat çekiyor.

blank

Kalite kesin bir cevabı imkansız kılıyor, ancak şekline bakılırsa, FCC dosyalarından gördüklerimizin yanı sıra halihazırda sızdırılmış olan resimler ve videolar için iyi bir eşleşiyorlar. LeBron James’in, Apple satın almadan çok önce bir Beats destekçisi ve destekçisi olduğu gerçeğini de ekleyin – 2008 Olimpiyat erkek basketbol takımı çiftlerinin tamamını 350 $’lık Beats kulaklık satın almak büyük bir pazarlama artışı sağladı – ve işler daha da netleşiyor.

James modeline sadık kalırsa, muhtemelen daha sonra NBA playofflarında Kyle Kuzma veya Frank Vogel bazı iyi zamanlanmış hediyeler almaya başladığında tomurcuklara ilk yakından bakacağız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LeBron James, Piyasayada Olmayan Beats Kulaklıklar İle Göründü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör