Netflix, Android Mobil Cihazlarda Shuffle Özelliğini Test Ediyor

blank
Netflix, Android Mobil Cihazlarda Shuffle Özelliğini Test Ediyor

İçerik: Netflix, Android Mobil Cihazlarda Shuffle Özelliğini Test Ediyor

Netflix, Android Mobil Cihazlarda Shuffle Özelliğini Test Ediyor:

Netflix, müşterilerin aceleyle art arda izlemesini sağlamanın yeni bir yolunu buluyor: Şirket, küresel olarak bağlantılı TV platformlarında algoritmalarının seveceğinizi düşündüğü şeylere göre bir dizi veya film seçen “Bir Şey Oynat” ı başlatıyor.

Karışık oynatma özelliği, kullanıcıların Netflix menülerinde manuel olarak gezinmek yerine, inceleyecekleri yeni bir dizi veya film bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bilirsiniz: bir bakıma normal eski lineer televizyon gibi. Netflix’in iki yıldır çeşitli biçimlerde test ettiği bir şey.

Netflix’in ürün inovasyonu direktörü Cameron Johnson yaptığı açıklamada, “Bir sonraki hikayenizi bulurken hikayenin sizi bulmasına izin verin” dedi. “İster yeni ister tanıdık bir favori havasında olun, sadece ‘Bir Şey Oynayın’ ve gerisini Netflix’in halletmesine izin verin.”

Shuffle başlangıçta TV’lerde kullanılabilir ve Netflix, özelliği yakında Android mobil uygulamasında başlatacağını söylüyor. Şu an için Netflix, Play Bir Şey’in iOS cihazlarda ne zaman kullanıma sunulacağına dair ayrıntılara sahip değil ve şu anda özelliği web tarayıcıları için tanıtma planları da yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Android Mobil Cihazlarda Shuffle Özelliğini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek

El Salvador, Bitcoin’i Resmi Para Birimi Olarak Kabul Edecek: El Salvador, iyi bilinen bir kripto …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör