Realme C25s’in 12 Haziran’da Çıkış Yapacağı Söylendi

blank
Realme C25s'in 12 Haziran'da Çıkış Yapacağı Söylendi

İçerik: Realme C25s’in 12 Haziran’da Çıkış Yapacağı Söylendi

Realme C25s’in 12 Haziran’da Çıkış Yapacağı Söylendi:

Realme C25’lerin fiyatı ve teknik özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Şirketin bir sonraki uygun fiyatlı modeli olması beklenen henüz duyurusu yapılmayan Realme telefonunun 12 Haziran gibi erken bir tarihte piyasaya çıkacağı söyleniyor. Realme C25 ile aynı ekranla gelmesi bekleniyor. Ancak bu sefer bir kamera yükseltmesi beklenebilir. Realme C25’lerin ayrıca yükseltilmiş bir MediaTek SoC ile geldiği söyleniyor. Realme C25’lerle ilgili ayrıntılar, cihazın Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) ve Rusya’nın Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) dahil olmak üzere sertifika sitelerinde RMX3195 model numarasıyla görünmesinden kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

GizChina, resmi duyurusu öncesinde Realme C25’lerle ilgili ayrıntıları bildirdi. Yeni akıllı telefonun 12 Haziran’da Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Realme C25s özellikleri
Spesifikasyonlar açısından rapor, Realme C25s’nin 570 cd/m2 tepe parlaklığa sahip 6,5 inç HD+ (720×1600 piksel) ekranla geleceğini iddia ediyor. Akıllı telefonun ayrıca su damlası tarzı bir ekran çentiğine sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, Realme C25’te bulunan MediaTek Helio G70 üzerinde bir yükseltme olan sekiz çekirdekli bir MediaTek Helio G85 SoC’ye sahip olması bekleniyor. Telefon, microSD kart aracılığıyla genişletme desteği ile 4GB LPDDR4x RAM ve 128GB dahili depolama ile gelebilir.

Realme C25’lerin 48 megapiksel birincil sensörlü üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca iki adet 2 megapiksel sensöre sahip olduğu söyleniyor. Rapora göre ön tarafta 8 megapiksellik bir selfie kamera sensörü bulunacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme C25s’in 12 Haziran’da Çıkış Yapacağı Söylendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Belli Oldu: OnePlus Nord CE 5G sızıntıları, 10 Haziran lansmanından …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör