Twitter Yakında Facebook Benzeri Emojiler Yayınlayacak

blank
Twitter Yakında Facebook Benzeri Emojiler Yayınlayacak

İçerik: Twitter Yakında Facebook Benzeri Emojiler Yayınlayacak

Twitter Yakında Facebook Benzeri Emojiler Yayınlayacak:

Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong tarafından paylaşılan ekran görüntülerine göre Twitter, Facebook’ta bulunanlara benzer şekilde tweet’lere emoji tepkileri eklemeye çalışıyor. Mikroblog sitesi Likes, Cheer, Hmm, Sad ve Haha gibi emoji tepkilerini içerebilir. Emoji reaksiyonları şu anda geliştirme aşamasındadır ve ekran görüntüsündeki bazı reaksiyonların, özellikle Cheer ve Sad’ın yer tutucu Kalp emojisi kullandığı gösterilmiştir. Gönderilere verilen tepkiler, LinkedIn gibi diğer sosyal medya platformlarında da mevcuttur.

Emoji tepkileri, Twitter’da bir ekran görüntüsü yayınlayan tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong (@wongmjane) tarafından fark edildi. Emojiler, Facebook tarafından platformunda kullanıma sunulanlara benziyor. Haha ve Sad emoji tepkileri Facebook tepkilerine benzer olsa da Twitter’da Hmm (düşündürür) ve Cheer emoji tepkisi de olabilir. Twitter’a Angry emoji tepkisi gelmiyor gibi görünüyor.

Twitter, Gadgets 360’a, platformda yeni emoji tepkilerini ne zaman tanıtmayı planladığı hakkında bir e-postada, “İnsanların Twitter’da gerçekleşen konuşmalarda kendilerini ifade etmeleri için her zaman ek yollar araştırıyoruz. Sizi haberdar edeceğiz” dedi.

Twitter daha önce Mart 2021’de yaptığı bir anketle bu emoji tepkilerinin bir önizlemesini sunmuştu.

Twitter ile ilgili diğer haberlerde, mikroblog sitesi, 20 Mayıs’ta yeniden başlattığı hesap doğrulaması için yeni başvuruları kabul etmeyi kısa süre önce durdurdu. Twitter, hizmeti 2017’de askıya almıştı. Doğrulanmış hesapların profilinde, ayakta kalmasına yardımcı olmak için mavi bir rozet yer alıyor. diğer profillerden. Aktivistler, etkileyiciler, gazeteciler, haber kuruluşları, devlet görevlileri ve daha fazlasını içeren çeşitli hesaplar bir doğrulama rozeti isteyebilir. Doğrulama rozetini talep eden hesaplar eksiksiz olmalıdır, yani bir profil adı, profil resmi ve onaylanmış bir e-posta adresi veya telefon numarası içermelidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Yakında Facebook Benzeri Emojiler Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör