Garmin’in Yeni Premium Koşu Saati Önemli Özelliklere Sahip

blank
Garmin'in Yeni Premium Koşu Saati Önemli Özelliklere Sahip

İçerik: Garmin’in Yeni Premium Koşu Saati Önemli Özelliklere Sahip

Garmin’in Yeni Premium Koşu Saati Önemli Özelliklere Sahip:

Garmin, serisine iki akıllı saat daha ekliyor. Giriş seviyesi Forerunner 55, bazı daha genel akıllı saat özellikleri sunarken, Forerunner 945 LTE, fitness fanatiğine yöneliktir.

Adından da anlaşılacağı gibi, Forerunner 945 LTE ile bağlantıda kalmak için telefonunuzun yakınınızda olması gerekmeyecek (bir abonelik planı gerekli olsa da). Hız ve kilometre güncellemelerinizle birlikte LiveTrack özelliği aracılığıyla koşunuz veya sürüşünüz için gerçek zamanlı konum ve rotayı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Sevdikleriniz de bir etkinlik sırasında size yazılı veya sesli olarak destek mesajları gönderebilir.

Forerunner 945 LTE’deki belki de en önemli özellikler, ihtiyacınız olduğunda sizi yardıma bağlayan özelliklerdir. Giyilebilir cihaz, olay algılama ve yardım özellikleri aracılığıyla acil durum kişilerinize bir mesaj gönderebilir. Yardım artı seçeneği, kendinizi güvende hissetmiyorsanız veya saat bir olay meydana geldiğini algılarsa acil servislerle iletişim kurabilen ve koordine edebilen 7/24 izleme ve müdahale ekibiyle adınızı ve konumunuzu otomatik olarak paylaşabilir.

Ayrıca alıkonulan eğitim verileri, aktivite takibi ve performans takibi de bekleyebilirsiniz. Garmin Pay, müzik depolama ve bağlı bir telefondan gelen bildirimler gibi daha tipik birkaç akıllı saat özelliği vardır.

Pil ömrüne gelince, Forerunner 945 LTE, Garnin’e göre akıllı saat modunda iki haftaya kadar ve LTE üzerinden müzik dinlerken ve LiveTrack özelliğini kullanırken GPS modunda yedi saate kadar dayanır. Cihaz beyaz taş veya siyah renkte gelir. 650$’a mal oluyor ve şu anda mevcut.

blank

Bu arada, Garmin’e göre Forerunner 55, selefi Forerunner 45’in pil ömrü üzerinde bir iyileştirme sunuyor. Akıllı saat modunda tek bir şarjla iki haftaya kadar (Forerunner 45’in iki katı) ve GPS’de 20 saate kadar, 45’te 13 saat çalışır.

Solunum hızı izleme, hidrasyon izleme, gevşeme hatırlatıcıları ve adet ve hamilelik izleme dahil olmak üzere bir dizi sağlık merkezli özelliğe sahiptir. Koşucular bunu zaman, mesafe, hız, tempo ve kalp atış hızı verilerini takip etmek için kullanabilir. Kurtarma sürenizi ve bitiş süresi tahminlerinizi görüntüler ve PacePro pacing stratejileri sunar.

Ayrıca günlük önerilen antrenmanlara ve Garmin Coach’a da erişebileceksiniz. Konumunuzla birlikte bir mesajı kişilerinize paylaşmanın bir yolu da dahil olmak üzere güvenlik özellikleri de vardır. Forerunner 55’in fiyatı 200 dolar. Ayrıca şimdi siyah, beyaz veya su renginde mevcuttur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Garmin’in Yeni Premium Koşu Saati Önemli Özelliklere Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir

Apple Music Lossless Artık Desteklenen Cihazlarda Kullanılabilir: Dolby Atmos uzamsal ses düğmesini çevirdikten kısa bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör